dust8

Ví o nás vesmír jako takový?

Nejlepší odpověď
annas

Vesmír jako takový o nás neví, ale Vesmír jako oblasti duchovna, našeho vědomí, ano.

Země je planeta a je v prostoru a části vesmíru stejně jako ostatní planety. Lidé a příroda ze žijí , protože zde nacházejí prostředí pro život.

Vesmír je všechno. Zahrnuje veškerý prostor a veškerou hmotu a energii, kterou prostor obsahuje. Zahrnuje dokonce samotný čas a samozřejmě zahrnuje vás.

Takže jsme jeho součástí svým vědomím, oblastí duchovna.

Líbí se mně citáty Paolo Colleho.
Vyjdu z něj. Pokud by o nás Vesmír nevěděl, tak byx nám nepomohl.

„Když si něco přeješ, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit.“
https://www.nej­lepsicitaty.cz/au­tor/paulo-coelho/

Takže touha člověka a touha Duše Vesmíru se shodují. To znamená, že je třeba pracovat na svých snech, Darem Vesmíru jsou naše myšlenky, naše vědomí, které nám pomohou uskutečnit či splnit naše přání.

Je třeba si uvědomit, že úspěch vždy nepřinese štěstí, Ale štěstí často přinese úspěch.

Věříte tomu, že Vesmír pro nás pracuje, že o nás ví? Ano, Cokoliv chcete, objeví se v naší duši,, tedy i v duši Vesmíru, jehož jsme jako celek součástí. Je to naše cesta na zemi.

Tím, že se snažíme, „uspokojíme“ i Vesmír, tedy to, co je jeho součástí, přírodu, ostatní živé tvor. . Pokud se něco nesplní, mělo to tak být.

Myslím si, že je třeba zbavit se negativních myšlenek, tím se ubližuje Vesmíru, Je třeba myslet pozitivně – vybrat si cestu a uskutečňovat sny za štěstím.

Je třebas žít své sny a Vesmír je pomůže uskutečnit. Takže vše záleží na vztahu člověka k životu, k cestě, kterou si vybral a na jeho vědomí, které je součástí Vesmíru.

Další odpovědi
Disraeli

MY jsme vesmír. Vše je vesmír. Ale jo, má vědomí sám o sobě jako celek, ale i jako samostatné části.

led

Aj my sme súčasťou Vesmíru.
Vesmír ako taký ako celok nemyslí.
Ale jeho súčasťou sú určite aj „mysliace bytosti“ medzi ktorými sa môžu nájsť aj tí, ktorí o nás vedia.

Drap

Jako takový o nás neví.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Disraeli

Říkat, že vesmír jako celek nemyslí a nemá vědomí, jsou ukvapené soudy. Obzvlášť když o tom (ani z vědeckého hlediska) opravdu nic nevíme. Jsme jen na počátku objevů.
Vzhledem k tomu, že je zcela vše propojeno a vše je vším a zároveň ničím. Vše je jedním a mnohým zároveň. A pokud existuje nějaké vědomí, existuje i celkové vědomí.
Krom toho, že si na tom zakládá plno náboženství (monoteistických i polyteistických), esoterická učení, zákon přitažlivostia dokonce i některé vědy a i kvantová fyzika je tomu na stopě, tak je spíše pravděpodobné, že vše má jisté vědomí a zároveň existuje jednotné vědomí. I Tesla tomu věřil.