Kepler

Věříte Murphyho zákonům?

Někdy mi přijdou jako docela výstižné a v každém případě vtipné. Např.:

„Lidé se budou chovat rozumně tehdy a pouze tehdy, jestliže všechny ostatní možnosti již byly vyčerpány.“

Tak to vím naprosto přesně! Máte snad proti tomu něco, vy šmejdi?! 🙂

Nejlepší odpověď
Edison

100%.

Další odpovědi
led

Mají odpovědět jen šmejdi, nebo může odpovědět i ta zbylá většina?
Jedna věta, jedno slovo změní smysl myšlenky.
Sbírka Murphyho zákonů je příliš těžká na nošení v hlavě, proto i když ji známe, nás vždy překvapí svým objevením se v té nečekané chvíli.

Tak to vím naprosto přesně! Máte snad proti tomu něco, vy Kepler-ego? 🙂

Funna

věřím, ale hlavně těm, které se vztahují k tomu, že se něco stane, protože se mi už častokrát potvrdilo…hlavně ta: „Když vyhodíte věc, kterou jste minimálně dva roky nepoužili a o které jste si mysleli že už ani nevlastníte, budete ji stoprocentně potřebovat hned druhý den, co jste se jí zbavili!“ .-)

http://www.uma­naska.wz.cz/mur­phy.html

anonym

Rozhodně, to není otázka víry to jsou životní moudra které odsouhlasí kdokoliv kdo už nasbíral pár životních zkušeností 🙂 Ve své profesi IT vývojáře se řídím především murphyho zákonem „Co se může pokazit, to se pokazí“. Ono se to totiž mnohokrát osvědčilo a je za tím jedno důležité moudro, nepodceňovat třeba i jen velmi nepravděpodobnou možnost selhání, protože bez ohledu na nízkou pravděpodobnost, pokud k selhání dojít může, dojde k němu.

paul1

Všem zákonům nevěřím, ale překvapivě i přesto skoro všechny fungují

elkon

Jsou to jen kecy.

Dochy

George: „…pokud k selhání dojít může, dojde k němu…“

A pokud nemůže, dojde k němu také 😉