Rocky

Venkovní teploměr v autě.

Prosím Vás kam přesně umístit čidlo od teploměru který se dokoupil do auta? Nevím to přesně kam, aby nebylo ovlivněno jinačíma podmínka třeba od motoru.Děkuji

Nejlepší odpověď
Valky

U některých aut je to u stěračů – pod plastem, a někde na předním nárazníku. My to máme na tom nárazníku, vždycky je pak ta teplota ovlivněná například rychlostí jízdy, barvou auta atd… Nemůže to být nikdy 100% hodnota…

Další odpovědi
anonym

A nemate tam doporuceni na letacku od koupe cidla ? -iv-

mosoj

Teploměr umístěte někde vně karoserie. Rozhodující bude kam se vám nejsnáze podaří protáhnout kabel od čidla.
Důležité je aby tam byla rychlá výměna vzduchu za jízdy, vzhledem k možným rychlým změnám teplot.
Já osobně to mám
na spodku prahu u podlahy ( snadno jsem tam protáhl kabel předním sloupkem), tam je také reálná teplota vzhledem k možné námraze.
Tovární umístění bývá ve zpětném zrcátku nebo někde u předního nárazníku.

dědapetr

Dej to třeba k přední mlhovce a nebo zpětné zrcátko.Jen takový nápad.