Neonka

Váš oblíbený film – komedie, veselohra – na dobrou náladu, poraďte. 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Možná se budu opakovat,ale my,starší máme rádi filmy s Vlastou Burianem a filmy s té a pozdější doby. Jistě,také se rád podívám na akční komedii z zahraniční produkce a poslední z nich byla komedie Marmaduke,u které jsem se srdečně zasmál.

Zdroj: http://www.uloz­to.cz/hledej/?q=mar­maduke+2010

Další odpovědi
Fallen Angel

Nekecej a pádluj, Exmanželka na zabití, Chlupatá odplata, 6 dní a 7 nocí, 50× a stále poprvé, Stůj nebo maminka vystřelí, Guru, Já mé druhé já a Irena, Jak se krotí krokodýli, Jak ztratit kluka v 10 dnech, Kameňák, Krásná pokojská, Krokodýl Dundee, Lemra líná, Kdo hulí ten umí, Zahulíme uvidíme, Lepší pozdě nežli později, Můj táta hrdina, Drž hubu, Nevěsta na útěku, Pelíšky, Periskop nahoru a dolu, Plnou parou vzad, Postřižiny, Pravá blondýnka, Snowboarďáci, Rafťáci, Sestra v akci, Slečna drsňák, Smoking, Sněžní psi, Svatby podle Mary, Téměř dokonalý zločin, Účastníci zájezdu, Vítejte v džungli, Vybíjená, Zakázané ovoce.

Doufám, že si vybereš 😁

Mili @

Mě pobavil film Santa je úchyl, Klik-život na dálkové ovládání, Hurá do basy…
A z českých třeba Pupendo nebo Dědictví, aneb…
😁

anonym

Poslední film který se mi moc líbil se jmenuje Nějak se to komplikuje s Meryl Streep a Alecem Ba.ldwinem