Avatar uživatele
Kepler

Máte rádi lidi se stále dobrou náladou?

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“

  • Jan Werich

Na někoho možná působí dobrá nálada souseda jako provokace, jiný mu zase trošku závidí a obdivuje ho. Soustřeďujete se spíše na řešení problémů, nebo se spíše nenecháte problémy ovládat?

obrázek: pixbay

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, gagaga, marci1, Lamalam, orwell, Medulka.013 před 2630 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Ano a moc. 😁
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5MeOrWsYp-8

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Sangviniky neboli permanentní optimisty mám rád, protože se v jejich společnosti citím příjemně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Pokud nemaj dobrou náladu jen proto že jsou úplně blbí…
Potkal jsem pár takových lidí (tedy ne těch blbých) i pracovně a je fajn že i když se vyskytne nějakej problém, tak se zkrátka vyřeší bez nějakých zbytečných nervů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Já bych se dovolil sám ohodnotit tak, že většinou jsem ten, kdo má dobrou náladu. I když občas v pondělí ráno bývám taky kyselý.
Jde o to, že mračením se nic nevyřeší, jen se všechno znepříjemňuje. Ten, kdo dovede odhadnout skutečnou závažnost některých domnělých problémů, může mít dobrou náladu. Ten, kdo se trápí každou blbostí, to má težší a vede vlastně smutný život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Medulka.013

Jsem jeden z těch lidí se stále dobrou náladou a mám se moc ráda.
Problémy? Neznám!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

ak sú to deti alebo sniori, tak áno

inak sú to
a)blázni, ktorí budú popierať realitu, kým na to nedoplatia nielen oni, ale aj všetci v ich okruhu
b)manipulátori, ktorí sa tvária, že všetko majú pod kontrolou, a medzitým sa z vás snažia dostať riešenia problémov, aby si ich mohli prisvojiť

netrápiť sa tým, čo nemožno ovplyvniť: to hovorte deťom v Somálsku a ľudom s dystrofiou…a pekne do očí, ked ste takí hrdinovia

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Na základní otázku odpověď: jasně !!!, bohužel jich kolem sebe moc nemám ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě. Nenechám se problémy ovládat a co nemohu ovlivnit, tím se netrápím. Žiji s lidmi s dobrou náladou a mám je ráda. Kdo se nesnaží,ten má špatnou náladu, chudák. 🙂
http://jpeg.cz/i­mages/2017/01/­13/jiH4y.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Já souhlasím s Dochym.
(To jsem vlastně nemusela odpovídat, že?)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Nene nepeču, ale už jsem tuto
gratulaci několikrát použila víš.
A zdála se mi moc úsměvná 😁
Je na YouTube, jak vidíš.

před 2630 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

briketko, moc hezké, kde jsi to tak rychle splašila? Že ty s těmi vejci pečeš?!

před 2630 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek