Kepler

Máte rádi Jana Wericha?

Já ano. Humor + moudrost = inteligence. Co říkáte na tohle:

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada sice vaše problémy nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ — Jan Werich
Zdroj: https://citaty­.net/autori/jan-werich/

Sdílíte tento jeho poznatek?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Se šípokvou nebo se zelím? ;) :D :D
Nepatří do mého „top tenu“, ale vnímám ho pozitivně. Jinak ale tvá rovnice je kardinálně chybná. Znám spousty lidí, které bych charakterizoval jako „kyselé držky“ a přesto bych jejich inteligenci NEZPOCHYBŇOVAL. ;) :)

Další odpovědi
marci1

Jo, jo, pan Werich- velmi chytrý to člověk. Co citát, to perla. 🙂
„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“

Ametyst

Ani ne. Zil v jiné době a je to dost znát.Proč bychom měli naštvat lidi kolem sebe? Život je už tak dost složitý.

Kajoch

Byl to skvělý herec a moudrý člověk.
Já mám rád tenhle – „Jestliže se člověk hádá s blbcem víc, jak půl minuty, hádají se už dva blbci.“

Zdroj: https://citaty­.net/autori/jan-werich/citaty-o-blbcich/

paul1

Ano a velmi. Jeden z nejlepších komiků.

annas

Už jste v minulosti vložil podobnou otázlu.

„Máte rádi lidi se stále dobrou náladou?“

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“

  • Jan Werich

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-radi-lidi-se-stale-dobrou-naladou

--

Mám ráída Werichovy citáty, tato slova jsem citovala u jedné otázky.

S dobrou náladou se přece stárne pomaleji. Někdy se dá i „půjčit“. .

Drap

Mám

elkon

Ano.

aliendrone

quentos/annas>>> PLS o úpravu mé úpravy. Chtěl jsem napsat „Se šípkovou…“, ale nezadařilo se ani na druhý pokus. :o :(
Jo, vím že bych si měl do pazour natento, zkrátka stane se, no. THX! ;) :D :D

Dochy

Kajoch: Nikdy se nehádejte s blbcem. Nejdřív vás stáhne na svou úroveň a pak převálcuje zkušenostmi. 😉