Avatar uživatele
n_kodies

V kolika letech můžu mít první tetování?

Je mi 16 a chtěla bych tetování. Mám počkat nebo si ho normálně udělat? Nevím jestli je na to nějaká hranice od kolika let. Poraďte

Zajímavá 0 před 1581 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Tak jsem asi nějaký divný. Mám skoro 4 x více než ty a nemám ještě žádné tetování.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kryšpín

Čím dříve tím lépe má to tradici třeba v Japonsku se označovali tetováním zločinci, v Řecku otroci, v koncentračních táborech vězni, a i skopčáci měli tetování u jednotek .SS. Je také možnost přenosu hepatitidi a AIDS což je požitek na dlouhá léta

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Jako děcko s občankou, tedy i s trestní odpovědností a dalším, co s tím souvisí, bys mohla vědět, že u nás žádná věková hranice pro tetování není stanovena. Ale nezapomeň, že pořád za tebe nesou značnou část odpovědnosti rodiče.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Jestli tě rodiče nepřizabijí tak je to jedno. Já bych to udělal, naštěstí moje dcery mají rozum.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Schluker

Obvykle po tobe budou vyzadovat aouhlas rodicu, pokud ti jeste nebylo 18. Jinak hranice neexistuje. S tetovanim opatrne, je potreba ho mit dobre vymysleny, aby clovek za par let nelitoval… prvni tetovani jsem vymejslel skoro 10 let ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Kryšpíne, nestraš nesmyslama. Slušný tatoo podniky maj na tyhle věci systém…

před 1580 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… dycinky měli kérku cigoši, komedianti a basmani, řadíš se do pěkný společnosti …

před 1581 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Schluker

Byly doby.. dneska je tetovani naprosto bezny ve vsech vrstvach spolecnosti.

před 1581 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Však ono tě to, ty vrstvo, přejde, až ti bude o čtyřicet víc a budeš tam mít místo „pěkného“ obrázku nějaký rozpitý a fyzicky deformovaný blivný flek.

před 1580 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Schluker

Proc by me to melo prejit? Kdyby snad melo jednou dojiz k deformaci myho tetovani (o cemz silne pochybuju), tak si necham udelat prekrejvacku a je vyreseno.

před 1580 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek