sisinec123

Od kolika se můžu nechat tetovat?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat od kolika let se můžu nechat tetovat? Je mi 13, myslíte, že bych už mohla nebo by byly nějaké problémy? Děkuju.
Doplňuji:
Nechci si ho udělat, jenom jsem se ptala, jestli by se to dalo

Nejlepší odpověď
Lamalam

Žádný odpovědný tater ti to v 13 letech neudělá.

Další odpovědi
Drap

Od 18 ti

marci1

Do 15ti let se požaduje přítomnost alespoň jednoho z rodičů (pomineme-li fakt, že jít do percingu nebo kérky takhle brzy je neuváženost), mezi 15–18lety stačí písemné potvrzení se jménem, telefonem a datumem a věta: souhlasím aby můj syn/dcera si nechali provést piercing (kam)nebo tetování( kde) a podpis jednoho z rodičů. Ale u různých tatérů to může být různé.
http://www.ro­semary.cz/c/do­tazy.html

Adéla 2005

Dobrý den jen se chci zeptat je mi 16 let a za dva měsíce 17 let a chci se zeptat jestli si můžu udělat už tetování a chtěla bych se jménem děkuji

Velon

Může se tetovat od dětství ale musijou ti to rodiče dovolit, a od 14 už nemusijou

Lgee

Změnou občanského zákoníku je to až od 18.