filkus2000

Od kdy můžu mít tetování ?

Ahoj chci se zeptat jestli udělá mi tatér tetování třeba ve 12 nebo 14 letech ? Samozřejmě je mi jasný že musím mít souhlas rodičů, ale jestli je to vůbec možné…

Nejlepší odpověď
badisko

teoreticky ano …ale zadny rodic nebude tak tupej …aby ti nechal udelat ve 12–14 letech tetovani …jinak od 18 .. podivej ja vim ze je to dnes trend ..ale dnes z toho jeste nemas hlavu :d tak kasli na tetovani budes na to mit celej zbytek zivota … :D
az zatim si nechej treba pomalovat henou …:D …to casem pujde dolu narozdil od tetovani …:D ..ikdyz zrovna ja mam co rikat mam skerifikaci … :D
Doplňuji:
jeste dodam… ze to co by jsis nechala vytetovat dnes se ti nebude libit az budes dospela..castecne i proto se to dela az od jisteho veku ..takze neblbni casu nas dost ..a zdobeni kuze neni o frajerine ma neco vyjadrovat opravdu si nemyslim ze ve 12–14 letech si na tuto vec pripravena …take se nemuzes divat na tetovani u ruznych domorodych kmenu .atd …protoze tam jsou ve 12–14 letech jak chlapci tak divky brany za dospele a samoztatne navic je to zakoreneno v jejich kulture coz v nasi neni a dobre ze tak …:D

Honzyn14

Ahoj, já jsem třeba dostal tetování k 18. narozeninám od mamky, navštívil jsem celkem třikrát tatérské studio v Praze http://www.un­holy.cz/cs/ a byl jsem moc spokojený s prací tatéra, ale určitě bych doporučoval počkat aspoň na tu plnoletost, aby tě to pak nemrzelo 😉