dust8

V čem jste jiní než ostatní?

Nejlepší odpověď
schranka

DNA, otisky prstů, čáry na dlani, vzhled, hlas, osobnost, barva očí (dva lidé na světě nemají stejné oči), chuťové a čichové buňky, jedinečný ekosystém mikrobiomů v těle, vedení života a přístup k němu, uspořádání molekul a atomů, myšlení, sny, cíle, složení těla. 😉

Další odpovědi
zjentek

Ve všem 🤷‍♂️

df

Proč?

led

Kto ostatní? Súčasníci, či tí z minulosti a či tí, čo ešte len prídu? Jestvuje toľko ľudí, že napriek istej podobnosti, každý človek bol, je a aj bude originál, pokiaľ ho nevyrobia, ako Cyborga, či biologický stroj podľa jednej normy.

PS.
Pán vyšetrovateľ nebudem vám uľahčovať vašu prácu pri odhaľovaní… Koho? Človeka, mimozemšťana, aliendrona či inak odlišujúceho človeka, než potrebujete vy, alebo vaša agentúra.

paul1

V mém blízkém okolí věkem. 🙂