Avatar uživatele
Boy 13

Myslite, ze lide narozeni v roce 2000 jsou unikatni?

Unikatni myslim tim, ze nikdy nemusi dopocitavat, kolik jim je let.. nedavno jsem cetl, ze lide narozeni v roce 2000 a po jsou jinaci, nez lide narozeni do roku 1999. Jaky mate nazor na to vy? Jsou ty deti, ted uz tedy dospeli opravdu unikatni? Ja jsem teda rocnik 1999 :D, takze jsem se bohuzel jeste nestacil narodit v novem tisicileti. Jaky mate nazor na to vy?

Zajímavá 0 před 1917 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Ano, jsou stejně unikátní, jako lidé narození
v kterémkoliv roce před a po roce 2000.

Jaký na to mám názor? Snahu o hodnocení lidí podle čehokoliv jiného než
podle vlastností, znalostí, dovedností či schopností považuji za pošetilost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ne, nejsou

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Ne. Už proto, že počátek našeho letopočtu byl prý stanoven chybně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Není unikátní rok 2018? Můžeme každý den slavit své narozeniny., bereme-li rok jako celek.

2018 – 2000 = 18 roků. Mám 18 roků, takže jsem se narodila 2000.
2018 – 1950 = 68 roků. Mám 68 roků, takže jsem se narodila 1950.
2018 – 1970 = 48 roků. Mám 48 roků, takže jsem se narodila 1970. atd.

Vy jste se narodil v r. 1999, rok narození 2000 se snadno pamatuje, ale oba jste se narodili ve 20. století.Totiž 21. století začíná až rok 2001.

V čem jsou ti jedinci jiní? Stejně jako každá jiná generace, která se liší věkem, je jiná.

Podívejte se na otázku – jedinci narození po r. 2000 se řadí k tzv. generaci Z.

„Považujete za správné, jak se sociologové dívají na současnou generaci? Co byste k jejich obecnému hodnocení doplnili?“
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/povazujete-za-spravne-jak-se-sociologove-divaji-na-soucasnou-generaci-co-byste-k-jejich-obecnemu-hodnoceni-doplnili

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Koralek

Ano v tom, že je podstatně snažší dopočítat věk lidem, kteří se narodily v roce 2000 než lidem, kteří se narodily například v roce 1964. To už člověk musí o něco déle přemýšlet.

Má to ale nějakou spojitost s tím, jestli jsou jinak unikátní než ostatní lidé? Ne, to nemá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek