pn65

V čem jít na pracovní pohovor?

Jsem pozvaný na pohovor ale jelikož se jedná o pracovní místo skladníka a všude jezdím na kole, tak nevím jestli je moc drzé, nebo nevhodné mít spodek dresu a třeba mikinu, nebo musím mít nutně ryfle atd…?

Mám za to že ohledně pohovoru na skladníka se toho moc nenakecá, takže si myslím, že by to nemuselo vadit.

Nejlepší odpověď
suaeda

Ač se jedná o místo skladníka tak bych na pohovor volil něco decentnějšího. K nám do zaměstnání chtěl jít velice šikovný kluk, ale když přišel jako vandrák a navíc se mu v jednom uchu houpala velká náušnice tak jsme ho nejdříve nevzali. Až na přímluvu. Jinak veliký pracant a šikula, ale málem si to pokazil. První dojem při počátečním pohovoru hodně napoví.

Další odpovědi
klumprt

Tak oblek asi na skladníka nutný nebude. Otázka „musím mít nutně rifle?“ mi přijde trochu komická. Že už i rifle připadají lidem moc „nóbl“, to mě docela překvapuje. Vem si na sebe co chceš, ale doporučuju zapracovat na prvním dojmu. Jehož součástí je, že bys měl vypadat jako slušně oblečený člověk.