gecco

Užíváte (si) jara?

Dokud prší – nebo je aspoň zataženo, je to fajn…
https://media­.novinky.cz/466/6046­68-top_foto1-9pxzq.jpg
😉
Je to dobrý, sice zrovna neprší, ale jinak to jde…
Akorát to swingers zase nikde v dohledu…
😉

Nejlepší odpověď
Klaproth

Neužívám. Ptáci řvou, kytky smrdí.

Další odpovědi
Kepler

Jo, když je hezky, pivečko v zahradní restauraci chutná náramně! 🙂

Lamalam

Užívám, jaro je v plném proudu. Na protějším kopci je sníh už jenom v horní části – http://webkamery.gc-system.cz/came­ra.php?img=_da­ta/loucna-fichtelberg/loucna-f.jpg&koment=Lou­%C4%8Dn%C3%A1%20-%20Fichtelberg.

marci1

Opaluji se na dešti! Příští týden má sněžit! Jaro prý už bylo. 🙂
http://jpeg.cz/i­mages/2017/05/­02/JQ3hW.jpg

dubraro

Užíval bych si, kdyby bylo. Zatím nic moc, kromě toho jednoho týdnu v březnu.

Jiří Bohumil

Jasně. Ale pokud je sluníčko je to lepší, úplně pookřeji. A ta probouzející se příroda. „To nemá chybu“. Je to mé nejoblíbenější období. A když něco dělám po venku, je to jiné, než když musím v –5 st.C.
A swingers párty-každou chvíli!

led

A kvetinky ti nevoňajú?
Nechaj internet na pokoji a rýchlo bež čerpať slnečné dary, pokiaľ sú príjemné. A nezabudni na kraťasy!…

A hlavne, nespoliehaj na médiá.
Keď hlásili krásne bol potrebný dáždnik a naopak…
Na druhej strane, aj také „spievanie v daždi“ má niečo do seba.

da ny

Užíváme, hlavně dnes: slunečno, teplo, vylezu z obchodu, voda leje z hůry proudem. Na silnici bubliny, pak padal jakýsi bílý hnusík a zase lilo, jak z kropáče..
Je po dešti.....
„Studený máj – v stodole ráj“, říkám si. Oni nám to pak před Vánocemi v super/hyper marketech a spol.spočítají 😁.
Děkuji za optání, mám se fajn, dle možností si užívám (dobře se spí).
Kdo si počká… 😉

yuko

Nádherně. Počasí jako vymalované, modrá obloha, slunce, čistý vzduch, tulipány, zlatý déšť, narcisy, stromy, všechno kvete. Pěšky, na kole, paráda. Zimní bundu i kozačky jsem schovala definitivně do skříně.

zjentek

Díky za optání, fčil jsem vytáh ruky z hlíny, vypnul ten amatérský swing v rádiu a první věc po těžkém boji s vlhkým oblečením jsem vydatně mastí namazal hemeroid. Vytáh jsem z Fany všechny denní klíšťáky, utřel ten bordel po „tom všem za den“ z posledníc hhh sil jsem svařil kořen lékořice a už se to louhuje (v mozku to předem považuji za „placebo“, takže to do pár minut nehorázně nakopne a je tedy jasný, že dnes opět „neodevzdám lžíci“.
Hned po tom, až ti tady odpovím na zajímavý dotaz, tak se doplazím k Fany na vyčiněnýho berana a začnu si asi nějak masírovat zlomenej palec u nohy. To ještě nevím přesně, jak na to půjdu, ale nejspíš odříkám nějakou mantru a budu velmi pozitivní. Je to úžasné, zjistil jsem, že když se bytost nachází v podobným stavu, jak to mám já, tak se úplně v pohodě naučí třeba sanskrt, jen tak z hlavy, bez ničeho, prostě odříká a funguje to! Je to zajímavé, čím víc je takových ročních období v roce a čím více jsem jich prožil, tím víc chápu pohnutky těch sádhuů, nebo kerýho ďasa. A jak, že zněla otázka? Jo, jo, jaro je prima…, úžasné… ;)

gecco

Led – kvetinky majú peľ a ja alergiu…
😉

led

Zahraj sa na Japonca a daj si masku…
ale nie túto: https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i­mages?q=tbn:AN­d9GcSqA6PFoar4N9icg-C1rNYs0Cbysap­bP2qBL9nxJUVd_qkwUF­W4
ale túto: http://www.asi­anstyle.cz/za­jimavosti/6555-proc-japonci-nosi-masky

gecco

😉
V Japonsku je to skoro ´mánie´…
😉
Aby fungovala proti pylu, musela by být velmi dobře nasazena a velmi hustá.
Já navíc alergeny vnímám i sliznicemi očí (potapěčskou masku kvůli tomu ale nosit nebudu 😉 a kůží…
😉
Prostě – nejkrásnější jaro je pro mne sychravý podzim…
😉

led

Mala som tento „váš“ problém veľa rokov, ale môžem vás potešiť, vo vyššom veku (mojom) sa so mnou alergia rozlúčila a odišla do nenávratna (aspoň dúfam). Snáď toto šťastie aj vás postihne.

gecco

Led – som tu, na tomto svete, iba 51 rokov…
Mám ešte šancu?
😉
Som, pravda, zajac, iba takmer s nárokom na starobný dochodok…
😉

Jiří Bohumil

Gecco- šanci máš, bráchu to „čaplo“ v cca 50-ti a „pustilo“, z ničeho nic, cca v 60-ti. Dnes má pokoj.

Kepler

Tak to tě lituju, když můžeš k dosažení slasti čichat jenom k toluenu 🙂

gecco

Bys koukal, kde a co čuchám…
😉

Lamalam

Proč jenom k toluenu? Vůně udírny je také slastná.

Kepler

Ale fuj, samé benzenové deriváty!