rouzi

Už někdo vyhrál ten super hrnek?

Já jen proto, že otázka od admina2 je pryč 🙂
A pochlubí se šťastlivec zde?

Nejlepší odpověď
led

Súťaž prebieha do konca mesiaca, takže nečakajte dovtedy zverejnenie víťazov.
Ešte som nepoložila otázku… 🙂
Podľa počtu užívateľov, ktorí v rámci súťaže položili otázku, nejaky hrnček možno ostane aj pre najlepší príspevok.

Kriticky voči „súťažným“ príspevkom (otázkam), ich množstvo sa síce zvýšilo, ale ich kvalita išla hlboko dole oproti ostatným nesúťažným otázkam.

Další odpovědi
Kepler

Ještě ne, soutěž probíhá až do konce listopadu.

zjentek

Dvacet hrnků… je velmi nízká pravděpodobnost, že jeden nevyhraješ.

JájsemRaibek

Já mám hrnků na rozdávání. Chceš? :D

Kepler

Rajbeku, joooo. Nemáš nějakou kolekci se Simpsonama?