hapiky

Už máte v peněžence kapří šupinu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne, nikdy jsem neměl, ale jako dítě si pamatuju, že tu šupinu babička dávala všem pod talíř při štědrovečerní večeři, protože to mělo přinést peníze do rodiny. Nefungovalo to.

Další odpovědi
Drap

Mám, ale tu z minulých vánoc. Šupina se má dávat do peněženky až po štědrovečerní večeři. Jinak ta pověra nefunguje.

elkon

Na pověry nevěřím. Jsem realista.

Mc Merkurion

… ne, nenosím peněženku a šupiny už vůbec ne (ty jsem nenosil ani v dobách, kdy jsem nosil šrajtofly) …

aliendrone

FUJTAJXL!!! Jen při té představě, že by mi takhle smrděla peněženka se mi zvedá kufr.

ahmad

Ne

Hanka1970

Jasně, mám ji tam pořád :) vždycky na vánoce máme kapra, tak si jednu vezmu a dám si ji do peněženky. Mám dámskou peněženku od: https://www.pe­nezenky-ahal.cz/damske-penezenky/ a mám na šupinku speciální místo pod drobákama. Někdy to smrdí, ale většinou se to dá přežít a peněz tam nějak neubývá :D

hapiky

elkon. Věřit nemusíš, doufat ano!

hapiky

Kepler: Ono někdy stačí, aby ty peníze alespoň nemizely do větších mínusů!