bolak

Co nejzajímavějšího máte v peněžence?

Z hlediska jejího obvyklého obsahu…
Doplňuji:
Tak a ještě podotázka (můžete reagovat v diškuzi): Jakou nejstarší věc (když nepočítáme peníze) vaše šrajtofle obsahuje a ze kterýho je ta „věc“ asi tak roku?

Jako třeba jízdenky, lístky s nákupem, poštovní složenky, prošlé recepty, upomínky z knihovny, mléčný zuby, atd.

Nejlepší odpověď
arygnoc

dieru na drobné, stále odtiaľ vypadávajú.
nakoľko sa jedná o vec (peňaženka), ku ktorej mám citový vzťah (dar), nechce sa mi s ňou lúčiť sa.
Tak nosím drobné po vreckách.

Další odpovědi
briketka10

kromě toho, že je skoro vždy prázdná..
tak náplasti na puchýře
6 známek za 10 kaček..
volební známku čs.pirátské strany č.23
já ji nevolila jen jsem ji dostala ☺
fotku taťky, mamky, ségry, synovce..
kamínek, knoflíček a kapří šup. pro štěstí ☺

redy

nejzajimavější jsou prachy jen málokdy je mám obvykle tam mám jen fotky a další blbiny za který si nekoupím ani hxxxo

zjentek

prievan v peňaženke stále mám ,)
Doplňuji:
chicagskej driver licence z počátku 90tých let jako důkaz, že umím řídit ve městě ..héč ,)

iceT

vítr

beer

Kartu SOS – Sdružení obrany spotřebitelů ))

anonym

Co ti potom.

quentos

dvě In-karty Českých drah. Z toho jedna neplatí, ale já nikdy nevím, která je která, tak je radši nosim vobě :{))>

Hakunamatata

Kapri supinu starou dobrých 8 let

suaeda

Ač se to nezdá tak peněženka to je taková prapodivná obousměrná černá díra. Kdo ji vymyslet to byl filuta.
Je to mrška, protože se z ní ztrácí jen něco a naopak něco přibude. Papírky vydané tiskárnou státních cenin ty mizí každodenně, ale naopak do ní příbývá hodně zbytečností a účtenek. Poslední dobou přitahuje strašné množství karet na všechno možné, že už se já majitel v nich ani nevyznám.

huxa

Pár sirek a škrkací papír na ně :) kdyby přestal fungovat zapalovač.

www

Malý kamínek od babičky.
P.S: tvoje podotázka je v podstatě nová otázka a dá se říct, že neguje smysl první otázky (bez doplnění). Proč se ptáš takto nesmyslně? 😉

johana 56

Poslední dárek od své babičky,který všem vnoučatům přivezla z Vatikánu.Zlatý medailonek pro štěstí,posvěcený papežem 23.4.1961,za čtrnáct dní po naplnění svého životního snu zemřela.

Reezo

Kapří šupiny z vánoc 🙂

marci1

Peníze. 🙂

FOX.IK

Masaryka…trikrat :D

GM

Takovou jakoby lupu v papírovémm rámečku(ohebný kousek zvětšovacího plastu), abych si mohla přečíst v obchďáku, z jakých hnusů se potraviny skládají.

honza19hk

cca 2500 eur, 2 stravenky ovšem pár let prošlý,dále 2 odběrový poukázky do tuzexu v hodnotě 50kčs . Pak techničák k VT-55 a Tatře 813 8×8.

bolak

www: to nechápu :)

briketka10

právě tu šrajtofli mám dlouho
a ty fotky taky, jsou odlepený z
průkazek, nebo odstřižený, aby
se mi tam vešly ještě jsem si ☺
vzpomněla na jednu fotku z r.57
z vroubkovaným okrajem je to
unikát mýho bytečku ve stodole☺
z nebytového prostoru..