Loreta

Uz jste si nekdy neco zakopali?

Myslim,si ze,to bylo kdysi zvykem.Ja ano,konak ktery jsem dostala k 18tinam.

Nejlepší odpověď
venkovan

Kde ? prosím o GPS souřadnice

Další odpovědi
quentos

často ani nevim, kde je zakopanej pes, natož abych si něco sám schválně zakopával ;{)>

Elk

Kdysi dávno jsem si zakopal křečka ( mrtvého ), ale pak jsem ho už ani nehledal…

tuCZek

kdysi 10g prvotřídní trávy a minulej rok malej soudek slivovice,která se vypije až se bude moje dcera vdávat :)
PS: Trávu už nikdy nikdo nenašel :)

juie

Já toho zakopala,že už si ani nepamatuji co a kde … :)

elektrikář

Doufej že jí ve zdraví najdeš.Nedávno přivezli z antarktidy vhysku asi 100 let starou.Pozůstatek zásob nějaké polární výpravy Teď jí zkoumají chemici výrobní postup.

Hykam

Zakopal jsem si klíče od auta ani jsem to neměl v úmyslu 🙂
Nemusím podotýkat, že už jsem je nikdy nenašel.

Děda Louda

Spoustu neopakovatelných příležitostí. Svou vlastní nerozhodností a liknavostí. Ale zase přišly jiné…

jandmil

Jednou jsem si zakopal na zahradě mobil asi do půlmetrové hloubky. Protože znám svoje číslo nazpaměť, požádal jsem souseda, aby mě prozváněl. Pak jsem se plazil podle zahrabaného výkopu uchem po zemi. Souseda to už asi po deseti minutách přestávalo bavit a měl obavu, že si vybije baterku. Ale přemluvil jsem ho a plazil jsem se ještě několikrát, když jsem zaslechl velmi slabý zvuk. \mobil se mi podařilo znovu vykopat a funguje dodnes.