Avatar uživatele
Loreta

Uz jste si nekdy neco zakopali?

Myslim,si ze,to bylo kdysi zvykem.Ja ano,konak ktery jsem dostala k 18tinam.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Elk, elektrikář před 4741 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Kde ? prosím o GPS souřadnice

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

často ani nevim, kde je zakopanej pes, natož abych si něco sám schválně zakopával ;{)>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elk

Kdysi dávno jsem si zakopal křečka ( mrtvého ), ale pak jsem ho už ani nehledal…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

kdysi 10g prvotřídní trávy a minulej rok malej soudek slivovice,která se vypije až se bude moje dcera vdávat :)
PS: Trávu už nikdy nikdo nenašel :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
juie

Já toho zakopala,že už si ani nepamatuji co a kde … :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Doufej že jí ve zdraví najdeš.Nedávno přivezli z antarktidy vhysku asi 100 let starou.Pozůstatek zásob nějaké polární výpravy Teď jí zkoumají chemici výrobní postup.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Zakopal jsem si klíče od auta ani jsem to neměl v úmyslu 🙂
Nemusím podotýkat, že už jsem je nikdy nenašel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Spoustu neopakovatelných příležitostí. Svou vlastní nerozhodností a liknavostí. Ale zase přišly jiné…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jandmil

Jednou jsem si zakopal na zahradě mobil asi do půlmetrové hloubky. Protože znám svoje číslo nazpaměť, požádal jsem souseda, aby mě prozváněl. Pak jsem se plazil podle zahrabaného výkopu uchem po zemi. Souseda to už asi po deseti minutách přestávalo bavit a měl obavu, že si vybije baterku. Ale přemluvil jsem ho a plazil jsem se ještě několikrát, když jsem zaslechl velmi slabý zvuk. \mobil se mi podařilo znovu vykopat a funguje dodnes.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek