Nabízím smír a zakopání válečné sekery!

Omlouvám se všem,kterých se někdy dotkla má nemístná odpověď či otázka!
Doplňuji:
Očekával jsem odpověď od Kerberus a i přes radu -iv-,abych napsal dotyčné osobě e.mail,jsem se rozhodl, tady a teď ,omluvit se přímo .Omlouvám se Vám Kerberus.
Pavel

Nejlepší odpověď
anonym

Barbakane , mile jste me ted prekvapil a doufam , ze vam to vydrzi. !! Mate nejake zvlastni ulety ( prominte ). ! Me jste velice lidsky zklamal po te , co jste se obul do me oblibenkyne ! Ale , i kdyby nebyla moje oblibenkyne , zastala bych se. Nez jsem stacila reagovat , po Tomovi , byla otazka Adminem smazana. Sama jsem to resila tak , ze jsem vas ignorovala. Presto me jste se nikdy nedotkl . Ale ja takove jednani a urazeni nesnasim. Jestli vam muzu poradit , vzchopte se a napiste urcitym lidem , kterych jste se dotkl mail. A prosim , ale nemusite odpovedet … proc mate nekdy takove ulety a nekdy jste fajn ? Vzdyt vam to musi nasekat paseku i v zivote realnem , ne jen tomhle . virtualnim. Drzim vam palce , je to vas prvni krok , a verim , ze se vam bude i lepe darit. Muzeme se vratit kdykoliv do diskuze , rada s radami pomuzu. Hezky vecer. -iv-
A jeste dodam , a doufam , ze to neni na popud Admina. To snad , verim , ze ne. !
Pro Arygnoc : Diskuze ano , ale ne s urazkami !! Mozna vevite , o co presne jde a ja uz se nechci k tomu vracet , uz jen kvuli nasi kolegyni na odpovedich.
Doplňuji:
26.6. – vy jste se omlouval nejdrive vsem … , nejmenoval jste , ale potom jste hned cekal reakci pouze od Kerberus. Tak to jen mini upozorneni ode me . A verejna omluva je jeste lepsi , nez kterou jsem doporucovala ja. 🙂

  • iv-

Další odpovědi
annas

I když mně vaše slova ublížila, navíc ničím nepodložená a neoprávněná, přijímám vaši omluvu. Mnohdy je lepší počítat do desíti…

Učinil jste první krok na další cestě … Chci věřit, že jde o trvalý stav …

Děkuji vám i všem ostatním …

tom004

Já také nejsem zainteresován,ale taková slova rád čtu,beru,a oceňuji.

barnajka

Přiznám se, že netuším, oč tu běží – mám období, kdy tu jsem často..a z toho se tu neobjevím několik dní. Asi mi něco uniklo, ale nebudu se nimrat v minulosti – zvlášť, když mi po tom nic není :)
Chtěla jsem jen říct, že oceňuju postoje váš všech: Barbakanův, že se umí postavit svým průšvihům čelem…a vás ostatních, že mu jste schopni odpustit a začít nanovo s čistým štítem.
Všímám si, že čas od času se na Odpovědích objeví vážnější incidenty – osobní útoky, pomluvy, závist a kdovíco ještě. Nevím, kdo to tu vždycky rozpoutává, ale myslím si, že to bude spíš nějaký skrytý záškodník, který si na ostatních léčí svoje pochroumaný ego. O to víc by ti stálejší z vás (nás) měli držet při sobě – tvoříte zdejší zdravý jádro, držíte pohromadě kolektiv a taky vaše kvalitní odpovědi pomáhají zachovat jakou takous úroveň těchto stránek. Neblbněte, lidi!!! :))) Nehádejte se kvůli hloupostem! Vlastně nehádejte se radši vůbec! :)) Může se stát, že někdo nebude mít svůj den a bude protivný na ostatní… Zkuste to taktně přejít – věřím, že druhý den zas bude dobře :)
Navrhuju válečnou sekeru zakopat – a nevyhrabávat nikdy více!!!! :)

Andělé

Milý Barbakane,
tak tj.od Vás pěkný krok,že jste se všem a hl.Kerberus omluvil,nikdo ani ona si urážky vůbec nezasloužili.Mys­lím,že jste nás velice potěšil,že jste si svou chybu uvědomil.Vždyt bez urážek a osočování se nám všem žije snadněji.
Vážím si Kerberus a všech ostatních a vážím si i Vaší omluvy.Je to úžasné a přeji Vám i všem plno pohody,radosti a zábavy na tomto úžasném webu,který je nám jako rodina 🙂

arygnoc

Já taky.

Ale mi jsme spolu dokřížku nepřišli.

Zase na druhé straně – od toho tu ta diskuse je, ne?
Doplňuji:
souhlasím, urážet (i se urážet) do diskuse nepatří.

jistě, beru, že každý máme názor jiný, někdy i mylný (já samozřejmě také, taky se mi tu povedlo dát několik mylných informací, snad jsem je už všechny napravil ;) ).

Na druhé straně – na hrubé šaty hrubá záplata, i když se tomu snažím vyhýbat.
Ale někdy prostě není pomoci.

anonym

Dr.Axle,jsi magor,ale ty to určitě slyšíš z každé strany.