Avatar uživatele
anonym

Nabízím smír a zakopání válečné sekery!

Omlouvám se všem,kterých se někdy dotkla má nemístná odpověď či otázka!
Doplňuji:
Očekával jsem odpověď od Kerberus a i přes radu -iv-,abych napsal dotyčné osobě e.mail,jsem se rozhodl, tady a teď ,omluvit se přímo .Omlouvám se Vám Kerberus.
Pavel

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, Andělé, Kerberus, hanulka11, barnajka, dědapetr, anonym, arygnoc, anonym před 4679 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Barbakane , mile jste me ted prekvapil a doufam , ze vam to vydrzi. !! Mate nejake zvlastni ulety ( prominte ). ! Me jste velice lidsky zklamal po te , co jste se obul do me oblibenkyne ! Ale , i kdyby nebyla moje oblibenkyne , zastala bych se. Nez jsem stacila reagovat , po Tomovi , byla otazka Adminem smazana. Sama jsem to resila tak , ze jsem vas ignorovala. Presto me jste se nikdy nedotkl . Ale ja takove jednani a urazeni nesnasim. Jestli vam muzu poradit , vzchopte se a napiste urcitym lidem , kterych jste se dotkl mail. A prosim , ale nemusite odpovedet … proc mate nekdy takove ulety a nekdy jste fajn ? Vzdyt vam to musi nasekat paseku i v zivote realnem , ne jen tomhle . virtualnim. Drzim vam palce , je to vas prvni krok , a verim , ze se vam bude i lepe darit. Muzeme se vratit kdykoliv do diskuze , rada s radami pomuzu. Hezky vecer. -iv-
A jeste dodam , a doufam , ze to neni na popud Admina. To snad , verim , ze ne. !
Pro Arygnoc : Diskuze ano , ale ne s urazkami !! Mozna vevite , o co presne jde a ja uz se nechci k tomu vracet , uz jen kvuli nasi kolegyni na odpovedich.
Doplňuji:
26.6. – vy jste se omlouval nejdrive vsem … , nejmenoval jste , ale potom jste hned cekal reakci pouze od Kerberus. Tak to jen mini upozorneni ode me . A verejna omluva je jeste lepsi , nez kterou jsem doporucovala ja. 🙂

  • iv-

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

I když mně vaše slova ublížila, navíc ničím nepodložená a neoprávněná, přijímám vaši omluvu. Mnohdy je lepší počítat do desíti…

Učinil jste první krok na další cestě … Chci věřit, že jde o trvalý stav …

Děkuji vám i všem ostatním …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Já také nejsem zainteresován,ale taková slova rád čtu,beru,a oceňuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Přiznám se, že netuším, oč tu běží – mám období, kdy tu jsem často..a z toho se tu neobjevím několik dní. Asi mi něco uniklo, ale nebudu se nimrat v minulosti – zvlášť, když mi po tom nic není :)
Chtěla jsem jen říct, že oceňuju postoje váš všech: Barbakanův, že se umí postavit svým průšvihům čelem…a vás ostatních, že mu jste schopni odpustit a začít nanovo s čistým štítem.
Všímám si, že čas od času se na Odpovědích objeví vážnější incidenty – osobní útoky, pomluvy, závist a kdovíco ještě. Nevím, kdo to tu vždycky rozpoutává, ale myslím si, že to bude spíš nějaký skrytý záškodník, který si na ostatních léčí svoje pochroumaný ego. O to víc by ti stálejší z vás (nás) měli držet při sobě – tvoříte zdejší zdravý jádro, držíte pohromadě kolektiv a taky vaše kvalitní odpovědi pomáhají zachovat jakou takous úroveň těchto stránek. Neblbněte, lidi!!! :))) Nehádejte se kvůli hloupostem! Vlastně nehádejte se radši vůbec! :)) Může se stát, že někdo nebude mít svůj den a bude protivný na ostatní… Zkuste to taktně přejít – věřím, že druhý den zas bude dobře :)
Navrhuju válečnou sekeru zakopat – a nevyhrabávat nikdy více!!!! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Milý Barbakane,
tak tj.od Vás pěkný krok,že jste se všem a hl.Kerberus omluvil,nikdo ani ona si urážky vůbec nezasloužili.Mys­lím,že jste nás velice potěšil,že jste si svou chybu uvědomil.Vždyt bez urážek a osočování se nám všem žije snadněji.
Vážím si Kerberus a všech ostatních a vážím si i Vaší omluvy.Je to úžasné a přeji Vám i všem plno pohody,radosti a zábavy na tomto úžasném webu,který je nám jako rodina 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Já taky.

Ale mi jsme spolu dokřížku nepřišli.

Zase na druhé straně – od toho tu ta diskuse je, ne?
Doplňuji:
souhlasím, urážet (i se urážet) do diskuse nepatří.

jistě, beru, že každý máme názor jiný, někdy i mylný (já samozřejmě také, taky se mi tu povedlo dát několik mylných informací, snad jsem je už všechny napravil ;) ).

Na druhé straně – na hrubé šaty hrubá záplata, i když se tomu snažím vyhýbat.
Ale někdy prostě není pomoci.

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Dr.Axle,jsi magor,ale ty to určitě slyšíš z každé strany.

před 4143 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek