manon

Znáte místo, kde by měl být podle pověsti zakopán nějaký ještě nenalezený poklad?

Zkoušeli jste někdy nějaký poklad hledat? Našli jste někdy něco vzácného?

Nejlepší odpověď
bolak

http://www.ge­ocaching.cz/new­s.php

Další odpovědi
Lucijej

Přece na konci duhy je hrnec plný zlaťáků…

ten který je

Jako malí kluci jsme umístili do takové umělohmotné schránky různé předměty,jako např.postavičky indiánů z plastu,angličáky apod. Tuto schránku jsme zakopali a nakreslili mapku,kde se náš ,,poklad''nachá­zí.Po mnoha letech se ale mapka ztratila a já už vím jen přibližně,kde by se schránka z dětství mohla nacházet.:-)
Jinak jsem ve svém životě našel starou minci.

venkovan

Na parcele příbuzné – přímo v místě kde bude sklep. Ale souřadnice nedám. Nejsme zvědavý na to aby poklad někdo vyšťoural a na zahradě nechal nepořádek.

Pájo

Ano ;)

Rocker

Znám,ale neřeknu:-)

Tom20

Taky zajímavá otázka…sice neznám,ale určitě bych chtěl o takovém místě vědět a něco najít.

misskas

Rožnov pod Radhoštěm – Hradisko.

manon

Pájo: Tajnůstkáři :) Já to nebudu loudit, já nechci Tvůj poklad, já mám svůj :) Zajímá mne, jestli taky máte to cukání pátrat po vyboulenině v terénu, nebo vzít rýč, krumpáč a kopat :) A taky bych ráda znala zkušenosti hledačů s detektory kovů.

zjentek

Já mám cukání pátrat po vybouleninách furt!