Avatar uživatele
manon

Znáte místo, kde by měl být podle pověsti zakopán nějaký ještě nenalezený poklad?

Zkoušeli jste někdy nějaký poklad hledat? Našli jste někdy něco vzácného?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, Alesh, Deli, Tom20, Wang, prkýnko před 4210 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

http://www.ge­ocaching.cz/new­s.php

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Přece na konci duhy je hrnec plný zlaťáků…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Jako malí kluci jsme umístili do takové umělohmotné schránky různé předměty,jako např.postavičky indiánů z plastu,angličáky apod. Tuto schránku jsme zakopali a nakreslili mapku,kde se náš ,,poklad''nachá­zí.Po mnoha letech se ale mapka ztratila a já už vím jen přibližně,kde by se schránka z dětství mohla nacházet.:-)
Jinak jsem ve svém životě našel starou minci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Na parcele příbuzné – přímo v místě kde bude sklep. Ale souřadnice nedám. Nejsme zvědavý na to aby poklad někdo vyšťoural a na zahradě nechal nepořádek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pájo

Ano ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Znám,ale neřeknu:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

Taky zajímavá otázka…sice neznám,ale určitě bych chtěl o takovém místě vědět a něco najít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misskas

Rožnov pod Radhoštěm – Hradisko.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

Pájo: Tajnůstkáři :) Já to nebudu loudit, já nechci Tvůj poklad, já mám svůj :) Zajímá mne, jestli taky máte to cukání pátrat po vyboulenině v terénu, nebo vzít rýč, krumpáč a kopat :) A taky bych ráda znala zkušenosti hledačů s detektory kovů.

před 4210 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Já mám cukání pátrat po vybouleninách furt!

před 1817 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek