Rokio

Umíte španělky? Domluvíte se?

Já ze španělské gramatiky toho vím strašně málo, umím nějaké základní fráze a několik desítek španělských slov.

Jak jste na tom vy? Pochlubte se.

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

No, „španělky“ neumím, a španělsky už vůbec ne.

Další odpovědi
aliendrone

Tak já jsem v pohodě, od přírody vybaven UNIVERZÁLNÍM TLUMOČNÍKEM, na kterého BYLO spolehnutí. Bohužel s postupujícím věkem už nějak zvlášť netlumočí, spíš bych řekl, že převážně jen močí. Chjo… :(

Justin1

No hablo español.

jirka F

Máš tam chybu nepíše se španělky ale španělsky.Španělsky neumím ani jedno slovo.

Marty Koller

Já ne, ale umím Italsky.

hapiky

Až se budeš loučit se svoji čaparitou tak ji řekni:
Adiós mi chaparrita
No llores por tu pancho
Que si se va del rancho
Muy pronto volverá