xcoxc.com

Udeří 14. 8. 2022 v USA největší hurikán v historii, jak tvrdí údajná cestovatelka v čase?

“Varování pro všechny. Jsem cestovalka v čase z roku 2090. 14. srpna 2022 na Jižní Karolínu udeří největší hurikán v historii, první svého druhu. Šest hurikánů s rychlostí větru přesahující 400 km/h způsobí miliardové škody a mnoho lidí přijde o život. Buďte opatrní,“ píše žena jménem Kim Windell Nocos na Facebooku ve skupině o cestování v čase. Navzdory dramatickému scénáři meteorologové z Jižní Karolíny hlásí na 14. srpna 2022 slunečné počasí a žádné hurikány.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná odpověď

Myslím že ne, že jde pouze o nepodložený blábol někoho, kdo e chce zviditelnit.

Další odpovědi
zjentek

Ano

Možná se o pár dní/let sekla, ale… Tohle se dříve či později musí stát 🤷‍♂️

led

Jiná odpověď

Opäť tu máme prehrešok, kedy „Cestovateľ v čase“ prezrádza svoju identitu, čo podľa pravidiel oprávňujúcich cestovať časom nie je povolené.
Len spomeňte autobiografický, jeej to som tomu dala, český film „Zítra vstanu a opařím se čajem“ z roku 1977 https://www.csfd­.sk/film/7404-zitra-vstanu-a-oparim-se-cajem/prehlad/ a ako to dopadlo? Chvála „strane a vláde“ sa tento film zaradil medzi Sci-fi umenie a tajomstvo cestovania v čase bolo uchránené.
Čo myslíte: Je to pravda alebo sci-fi?

paul1

Jiná odpověď

Něco se určitě stane, ještě tak nebylo, aby se něco nestalo, jak říkal Burian.

led

V USA je možné všetko, ehmm, teda podľa známeho „americkí vedci zistili…“
Takže počkajme si na túto nedeľu a buď bude informácia za a) správna, alebo za b) nesprávna

led

podľa dnešnej (14.8.22) prognózy počasia Národného centra pre hurikány https://www.nhc­.noaa.gov/ je pravdepodobnosť hurikánov dňa 14.8.2022 v oblasti Južnej Karolíny menšia než 20%.