Kelt

Udělali byste to také jako já?

Tak v pátek se vždy jednou ročně scházíme, bývalí spolupracovníci, popovídáme, zavzpomínáme, něco vypijeme. Bývalo to v místě bydliště, dali to kousek dál, 5 km. Když jsem viděl cenu 18 Kč za autobus, tak jsem si řekl, že tam půjdu pěšky. Hodinu tam a hodinu zpátky. Za to mám 2 lahváče, nebo něco. A co vy? Jeli byste, nebo šli pěšky? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Nechodím na pivo. Pokud bych přesto šel, tak určitě pěšky. Ne z důvodů úspor, ale z důvodu udržovat e fit. Snažím se chodit každý den 10 – 15 km

Další odpovědi
elkon

18 kaček nejsou žádné peníze. Vůbec bych to neřešil.

Kepler

No, já bych to neriskoval, těch pár kaček bych neřešil. Pěšky tam bys asi zvládl, ale co cesta zpátky? Když jsem trošku unavený a rozvolněný, pěšky se mi chce leda tak na WC.

led

Váš problém riešim vždy cez voľné dni (SoNe a štátne sviatky). Vlaky chodia každé 2 hodiny a autobusy podľa počasia… Na najbližšiu zástavku mestskej dopravy mám iba 7km. Tak buď počkám, alebo idem peši.
Ak je pekne, niet čo riešiť. Idem peši.

dodatok:
Tí, čo sa im nechce chodiť peši tých pár kilometríkov, prichádzajú o pohodu kľudného nikym rušeného premýšľania, či iného psychického uvoľnenia.
Predstavte si široko ďaleko žiadny človiečik, dokonca aj tí, čo majú úradne zakázané spievať, môžu si na plné hrdlo vyspevovať, rozprávať sa nahlas so svojim Alter Egom bez toho, že si o nich niekto pomyslí že sú nepríčetní… tých, skrytých od sveta za panciermi oceľových tátošov, nerušia a vtáci… vtáci sa radi pripoja do diskusie.

Rokio

Jel bych autobusem. Osmnáct českých korun jsou pro mě malé peníze.

Kryšpín

Při průměrném výdělku 33 tisíc českých je to pakatel

aliendrone

Čas je vzácný a hongat se „mastnou tyčí“ také nic moc. Svým autem bych nejel, když se předpokládá popíjení (Modrý anděl apod. služby jsou LEMPLOVÉ, BACHA NA NĚ!!!!), tož zbývá volat dispečink na rychlé gumy.

NEBO

Pokud jsi statečný nebojsa, můžeš požádat Její veleváženou Excelenci madam led, jestli by tě tam nějak ďábelsky „nepřečarovala“. BOHUŽEL není znám NIKDO, kdo to zkusil a mohl by podat informace, jak to dopadlo/probělho! Tož asi tak, no. ;) :D :D

Mp2

Já bych neřešil peníze, ale bral bych to z pohledu času..
Taky jsem technolog, :D tak se není čemu divit..

Já často cestuju taxikem.. (než se dořeši má autonehoda a budu vědet, jak jslu na tom papíry)
Jde o to, že teď hned zavolám, za 5 minut mám taxík před domem.. Mezitím se oblíknu .. :)
Odveze mě třeba 5km za kilo, ale jsem tam hned.. Nemusím čekat na bus, chldit na zastávku..

Pokud bych se chtěl hýbat, raději se pujdu na 2 hodiny projet na kole… Než abych ten čas trávil chůzí..
Pokud by to bylo ve velkém městě typu Hradec… Určitě bych šel pěšky (do 3km..).. Projdu se přes pěknou historickou čast a jsem tam do 15 minut..

Navíc když bych šel pěšky, šel bych s někým z tech kamarádů… Cestou bysme pokecali sami.. A pohoda..

led

aliendrone, posielate iného za mnou… Máte strach aby sa vám od mojej energie nespálili obvody?

Dochy

Alien – tos mi připomněl turistickej:

  • Babičko, nevíte jak se nejrychleji dostanu tamhle k hradu??
  • Nejkratší to máš tudyhle rovně přes bažinu
  • Vážně? Ve vesnici říkali, že je bažina nebezpečná
  • To je nesmysl, už jsem tudy poslala spoustu lidí a ještě si nikdo nepřišel stěžovat.