Drap

Taky by jste mu dali doživotí ?

já hned
http://www.no­vinky.cz/krimi/268456-policista-nechal-pri-vyslechu-zeny-svlekat-do-naha-osahaval-je-a-chtel-sex.html
Doplňuji:
Mě to sice také nepřipadá zábavné, ale snažím se dávat vše do zábavy a ostatní, protože jinak jsou většinou mé otázky smazány.

Nejlepší odpověď
ten který je

Doživotí ne.Však on pozná osobní prohlídku na vlastní kůži od spoluvěznů…:-D

Další odpovědi
iceT

Neměla by osobní prohlídku u ženy vykonávat žena policistka?Já­myslím,že měla.
Ale tomu … bych ufikla ptáka,prý pomáhat a chránit,pche!

anonym

Me ale udivuji ty zenske .! Chapu sice, ze mohly byt nejak v soku … on toho zneuzival, to je samozrejme . Branit ho nebudu. On ale nepouzival pravdepodobne zadne nasili , jen zneuzil sve pravomoce. Na psychiatrii bych zavrela jeho, ale i ty zenske. -iv-

Jose1f

Já si myslím, že tato otázka patří do kategorie „Zábava a ostatní.“ Z toho důvodu bych otázku zkrátil na „Také byste mu dali?“
Policista na svoji zvrhlost samozřejmě doplatí, ale ptám se znova: „Také byste mu daly?“ Svéprávné a plnoleté dívky a ženy by se s ním určitě o svoji čest popraly. Nechám tedy na orgánech trestního řízení a soudu, aby se znalostí všech okolností a důkazů nezávisle a spravedlivě rozhodly. Já bych mu nedal.
Doplňuji:
Ad briketka10: Je pravda, že muž je silnější než žena a ji nakonec přemůže. Žena ale může křičet. Psychologové říkají, že se nemá křičet „pomoc,“ na to prý nikdo neslyší. Má se křičet „hoří,“ to prý má větší úspěch. Znám případ, kdy jedna sportovkyně, když byla přepadená úchylem, tak se spletla s místo „pomoc“ zakřičela „huráá.“ Protože to byla koulařka, tak byla silnější než ten úchyla a prý mu dala takovou facku, že ho nakonec musela křísit.

briketka10

přesně tak ve vězení tam mu ukážou !!
nebo bych ho zavřela do ústavu mezi postižené ti za svou nemoc nemůžou, ale on by se na ně musel dívat celý život !!
Doplňuji:
pro Jose1f já bych se 100% neubránila zvrhlému policajtovi ten by mě zpacifikoval natotata a hned bych byla druhou znásilněnou to si pište :((

led

V tomto prípade mám nejasnosti.
Za 3 mesiace nik nepočul ani náznak o tomto spôsobe vyšetrovania priamo na pracovisku Českej polície? Nejestvovali žiadne záznamy z výsluchov? Pri výsluchu nemajú byť dvaja príslušníci Polície? Kde bol v tej dobe ten druhý?
Odborníci, nemôžte k tomu niečo odpovedať?

arygnoc

to je skrytá kamera?

predstavte si, že by prišli mimozemšťania a podľa tohto by hodnotili chovanie sa žien – no dámy, s príliš lichotivým hodnotením by ste asi nevyšli. (samozrejme viem, že to nie je pravda (aj keď si občas pripadám ako mimozemšťan), tak ma neberte na škripec, drahé slečny a panie).

nie je pekné, že ten policajt to urobil, ale tie ženské … no, škoda slov.

briketka10

nevím, kdyby křičela kdo by jí přišel na pomoc, když měl kouli zvenku !! přečti si nejdřív pořádně článek a pak piš !!

led

AD Arygnoc, skúste sa trochu vžiť do pocitov,
pssst, ticho! nehovorte mená! Viete, ako by to potom támtá suseda roznosila? Veď by som ani na ulicu nemohla a tie pohľady…tá hanba!… Radšej budem ticho…

arygnoc

ani muk?

led

ani muk,
poznám ten typ žien, myslím susedy… :)