Pomoctemipls

Udělala jsem díru do nově namalované a udělané stěny. Nechci, aby se to rodiče dozvěděli. Jak ji můžu zakrýt?

Pomoct:(

Nejlepší odpověď
Filip84

Ti jebe, ne? 🙄

To jste japonská rodina a máte papírové dveře, nebo co, žes do „nové namalované a udělané“ stěny udělala díru? Nebo je to sádrokarton, nebo co?

No nic, už to je. Jestli je to sádrokarton, tak se to musí zaomítat, když se to zasádruje, bude to vidět, a tím pnutím bude mít ta sádra tendence se drolit. Zaomítat, přemalovat.

A, zase, i kdyby to bylo vymalované dva dny, teďka já nevím, čím malujete, já umím líčit jenom vápnem (a mám jenom vápenné omítky, žádné plastikové Scheiße domů nechci), a to už se musí přemalovat celá ta zeď, ideálně celá cimra, protože jinak to půjde poznat, prostě máš to o další vrstvu navíc na kusu zdi – jak to, asi, vypadá? No, na pytel to vypadá.

Sorry, frajerko, ale Ty to neopravíš. Prostě udělalas, udělalas: tak se přiznej, vysypej si popelnicu na hlavu, však Ti tu hlavu neurvou. My Ti s tím nepomůžeme – tady není pomáhárna, to za prvé, za druhé, to je Tvůj problém, nikoli naše starost („kdybys nebyl hlupákem, nestal bys se medvědem“), a za třetí, jde o úplné hovno, malá věc, tak to nehroť, překonej sama sebe, miluj Sovětský svaz a podpoř světový mír! 🤷‍♀️😎

Další odpovědi
Dochy

Tak záleží co je to za stěno a jaká je na tom barva. Něco se dá hustší sádrou, lepší štuková malta (ale je drahá a asi nelze koupit míň než 5kg) A pak nabílit stejně jako okolní stěnu. Doporučuju to přiznat.

Filip: Můj kluk trochu přes 3 roky dokázal škrabkou na brambory do cihlové zdi udělat díru cca D 2cm x 4cm. Plus nějaké kresby vyryté rovnoměrně po stěnách celého bytu… Fixou namalované vodící čary pro „automatický vysavač“ á la PAT a MAT na stropě v kuchyni

Savier

Zkusil bych to zakrýt nějakým nábytkem, ale dříve nebo později se to rodiče dozví. Idelání by bylo, se k tomu postavit jako chlap a přiznat se!

paul1

Pokud je to na vhodném místě, pověsit tam obrázek. A potom při vhodné chvíli to rodičům odtajnit.

Filip84

Dochy: Jasně, děcko, malé; kdyby tu někdo napsal, že mu udělalo děcko díru do stěny, neřeknu ani ň. Ale puboš, nechtěně? Jak? To musí být něco měkkého, jinak mne nenapadá, jak, čím. I když jsou různí koumáci, zase, jako! 🙄😅