Avatar uživatele
bubukaa

Tvrdohlavý pes

M8m psa křížence čist. jezevčice a psa který se k těm lidem podhrabal, je to takový více kříženec, vzrůstu jezevčíka, ale chlupatý, a je střešně tvrdohlavý a nechce se moc nic učit když mu hodím míček tak ho chytne jde ke mě a než po něm stačím šáhnou uteče, nemůžu ho nikde pustit protože by mi utekl co s tím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? samicek333 před 4613 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

To neni tím, že by byl tvrdohlavý, ale že ho to pořádně nikdo nenaučil. Bere to jako hru a myslí že to tak má být. Chyba je jen ve vás.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

on si s tebou hraje -myslí si že ho budeš honit

musíš ho cvičit – někdy to jde ztuha – jezevčíci bývají paličáci, ale vytrvej a on se naučí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iwrana

Připadá mi,že tě bere jenom jako kámoše,ale ne jako vůdce vaší smečky.A to je chyba.Jezevčíci jsou velice chytří,ale musíte být v učení důsledná.Dobře se učí,když ho budete odměnovat pamlsky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

To stejný máme doma my, teda měli. Máme zlatého retrívra, byl neposlušný, jak jste napsala vy, nechtěl přijít a s míčkem taky utíkal. V 10 měsících jsme na doiporučení zkusili psí školu a alespoň já jsem spokojená. teď je mu rok a půl a už má za sebou první poslušnostní zkoušky, cvičímě na druhé, učíme ho stopovat a agility. Měl přebytek energie a teď je šťastný, protože se mezi psy vždy vyblbne.
Na volno ho ale stále nepouštím, je to přece jen pořád puberťák, takže mu natolik nedůvěřuji, tak za rok ho ale už asi pustím…bude snad už po pubertě.

Takže být vámi, zkusila bych psí školu, je to nejjednodušší a psa tam vše naučí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek