Avatar uživatele
hanny 2

Taky se vám stává,že se něčemu chechtáte hodně dlouho,kdykoli si na to vzpomenete?

K této otázce mně inspirovala Sůwa – viz diskuze k otázce -
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-si-ze-smich-opravdu-leci
Já se chechtám tomuhle – moje kamarádka ke mně včera zapomněla přijít na objednanou kosmetiku.Když jsem jí volala,jestli na ni mám čekat,tak byla úplně v šoku a řekla mě,že na to zapomněla a že „se tak strašně stydí,že.....by se nejraději propadla do západního Německa“!Tato „hláška“ je z filmu Zdeňka Trošky „Slunce,seno.­....“,a tam mě vůbec nepřišla tak k smíchu jako včera,když to ta M.řekla – od té doby mně slzy tečou,kdykoli si na to vzpomenu!!!
Máte to tak taky?A čemu se smějete vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, Jikra, Damiana, briketka10 před 4091 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Já se směju už 2 roky, kdykoliv si vzpomenu na smsky vyměňované s mým synem na Nový rok 2012. A vždycky, když si na ně vzpomenu, jdu si je znovu přečíst, ,ám je přepsané do wordu a uložené v PC:-) Jen krátce vysvětlení: Synova přítelkyně vždycky, ale vždycky brečí, když se trochu napije, oni byli v bytě jednoho známého na Silvestra a odtud mi psal. Odhaluji svoje soukromí a dávám to sem přes leteckou poštu, jestli se mi to tedy povede, třeba vám to veselé nepřijde, je třeba holt znát tu situaci:-)

http://letecka­posta.cz/689777267
Doplňuji:
Mělo být rok 2010....... a „mám“ je přepsané........

Upravil/a: pusinka50

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

hanny, tak já nejen, že se řechtám hodně dlouho,
kdykoliv si na něco vzpomenu, ale i když se něco
děje a je mi to k smíchu a třeba i v autobuse to
se mi několikrát stalo, že jsem vyprskla smíchy :o)
a většinou se řechtám jen tak blbostem, který se
zamotaj do jedný koule o filmech, zvířatech co jsem
s nima zažila a tak ..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jikra

Ano, ale bohužel nevím jestli to tady můžu ventilovat, protože že mě asi smáznou.
Doufám že admin promine!
Bylo to kdysi v 70 letech minulého století, když můj kamarád (už dávno mrtvý) byl na vyšetření konečníku. Vyšetření konečníku je i dnes velmi stresující záležitost, a to vím z vlastní zkušenosti. No, a když on ležel na tom stole , a sestra mu řekla „roztáhněte půlky“ tak on v tom psychickém rozpoložením slyšel „natřeste si kulky“. Setra kouká jako blázen , on na boku klepe pytlíkem : Sestra co to děláte? On: No třesu. Říkala jste natřeste si kulky. Pane, vy špatně slyšíte jak můžete dělat na hutích. No asolutní debakl
A teď z vlastní zkušenosti. Já už to tady jednou psal. Odvezli mě z pracoviště v montérkách na chirugii a na rentgen a první co bylo jestli mám průkaz pojištěnce. No nemám, mám pracovní úraz a v montérkách žádný průkazky nenosím. "Máňo von nemá průkazku pojištovny , co s ním. Jó dobrý. Bežte do kabinky. Se svlékněte do trenýrek.
Madam a nevadí vám že jsem na ostro. Jak naostro. No v horkých provozech se chodí bez trenýrek. Máňo slyšela si ho. Já se z těch chlapů zblázním. Bohužel jste neviděli tvaře těch žen ale já když si na to vzpomenu tak se chechtám. Asi jsem blá…a možná i zen.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ano, ale už se mně to dlóuho nestalo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Když se člověk směje z konkrétních důvodů, tak to snad je ještě omluvitelné, ale já kdysi propadala záchvatům smíchu jen tak, prostě pro komiku situace. Malý příklad – bylo mi asi 23 let a za šéfa jsem vedla poradu. Když jsem se kolem sebe rozhlédla po těch děsně důležitě se tvářících chlapech v obleku a s kravatou, jak se vážně dohadují nad úplnou banalitou, rozchechtala jsem se tak, že jsem musela na chvíli odejít. Je ale pravda, že to pak šéf ještě několikrát zopakoval a moje porady byly stručné, věcné a hlavně krátké 🙂

před 4091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Jj, tak takovéhle „bezdůvodné“ záchvaty vyvolané maličkostí, jsem párkrát v životě měla taky, škoda, že jich nebylo a není víc, byla bych zdravější

před 4090 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Jsem asi divná, ale teď jsem si znova četla ty sms a už se zas řehtám.:-)

před 4091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

pusinko – buď v klidu,přečetla jsem si to taky a řehtám se jak blázen,šla jsem si nalít a zapálit cigáro,abych si to vychutnala se vším všudy – fakt SUPER „rozhovor“!

před 4091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

hanny 2 – Tak to jsem ráda, že ti nepřipadám ujetá a ti to taky přijde vtipné, já se tenkrát na procházce s pesanem řehtala nahlas a kolem mě chodili lidi, ale to prostě nešlo zastavit:-) Nemám bohužel moc důvodů ke smíchu, ale tohle vždycky spolehlivě zafunguje:-)

před 4091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

briketko – já takhle "přemáhám"smích třeba když venčím pejska nebo v práci před zákazníky,když si na "něco"vzpomenu,je to někdy fakt síla!

před 4091 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek