hanny 2

Taky se vám stává,že se něčemu chechtáte hodně dlouho,kdykoli si na to vzpomenete?

K této otázce mně inspirovala Sůwa – viz diskuze k otázce -
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-si-ze-smich-opravdu-leci
Já se chechtám tomuhle – moje kamarádka ke mně včera zapomněla přijít na objednanou kosmetiku.Když jsem jí volala,jestli na ni mám čekat,tak byla úplně v šoku a řekla mě,že na to zapomněla a že „se tak strašně stydí,že.....by se nejraději propadla do západního Německa“!Tato „hláška“ je z filmu Zdeňka Trošky „Slunce,seno.­....“,a tam mě vůbec nepřišla tak k smíchu jako včera,když to ta M.řekla – od té doby mně slzy tečou,kdykoli si na to vzpomenu!!!
Máte to tak taky?A čemu se smějete vy?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Já se směju už 2 roky, kdykoliv si vzpomenu na smsky vyměňované s mým synem na Nový rok 2012. A vždycky, když si na ně vzpomenu, jdu si je znovu přečíst, ,ám je přepsané do wordu a uložené v PC:-) Jen krátce vysvětlení: Synova přítelkyně vždycky, ale vždycky brečí, když se trochu napije, oni byli v bytě jednoho známého na Silvestra a odtud mi psal. Odhaluji svoje soukromí a dávám to sem přes leteckou poštu, jestli se mi to tedy povede, třeba vám to veselé nepřijde, je třeba holt znát tu situaci:-)

http://letecka­posta.cz/689777267
Doplňuji:
Mělo být rok 2010....... a „mám“ je přepsané........

Další odpovědi
briketka10

hanny, tak já nejen, že se řechtám hodně dlouho,
kdykoliv si na něco vzpomenu, ale i když se něco
děje a je mi to k smíchu a třeba i v autobuse to
se mi několikrát stalo, že jsem vyprskla smíchy :o)
a většinou se řechtám jen tak blbostem, který se
zamotaj do jedný koule o filmech, zvířatech co jsem
s nima zažila a tak ..

Jikra

Ano, ale bohužel nevím jestli to tady můžu ventilovat, protože že mě asi smáznou.
Doufám že admin promine!
Bylo to kdysi v 70 letech minulého století, když můj kamarád (už dávno mrtvý) byl na vyšetření konečníku. Vyšetření konečníku je i dnes velmi stresující záležitost, a to vím z vlastní zkušenosti. No, a když on ležel na tom stole , a sestra mu řekla „roztáhněte půlky“ tak on v tom psychickém rozpoložením slyšel „natřeste si kulky“. Setra kouká jako blázen , on na boku klepe pytlíkem : Sestra co to děláte? On: No třesu. Říkala jste natřeste si kulky. Pane, vy špatně slyšíte jak můžete dělat na hutích. No asolutní debakl
A teď z vlastní zkušenosti. Já už to tady jednou psal. Odvezli mě z pracoviště v montérkách na chirugii a na rentgen a první co bylo jestli mám průkaz pojištěnce. No nemám, mám pracovní úraz a v montérkách žádný průkazky nenosím. "Máňo von nemá průkazku pojištovny , co s ním. Jó dobrý. Bežte do kabinky. Se svlékněte do trenýrek.
Madam a nevadí vám že jsem na ostro. Jak naostro. No v horkých provozech se chodí bez trenýrek. Máňo slyšela si ho. Já se z těch chlapů zblázním. Bohužel jste neviděli tvaře těch žen ale já když si na to vzpomenu tak se chechtám. Asi jsem blá…a možná i zen.

mosoj

Ano, ale už se mně to dlóuho nestalo.

Sůwa

Když se člověk směje z konkrétních důvodů, tak to snad je ještě omluvitelné, ale já kdysi propadala záchvatům smíchu jen tak, prostě pro komiku situace. Malý příklad – bylo mi asi 23 let a za šéfa jsem vedla poradu. Když jsem se kolem sebe rozhlédla po těch děsně důležitě se tvářících chlapech v obleku a s kravatou, jak se vážně dohadují nad úplnou banalitou, rozchechtala jsem se tak, že jsem musela na chvíli odejít. Je ale pravda, že to pak šéf ještě několikrát zopakoval a moje porady byly stručné, věcné a hlavně krátké 🙂

pusinka50

Jj, tak takovéhle „bezdůvodné“ záchvaty vyvolané maličkostí, jsem párkrát v životě měla taky, škoda, že jich nebylo a není víc, byla bych zdravější

pusinka50

Jsem asi divná, ale teď jsem si znova četla ty sms a už se zas řehtám.:-)

hanny 2

pusinko – buď v klidu,přečetla jsem si to taky a řehtám se jak blázen,šla jsem si nalít a zapálit cigáro,abych si to vychutnala se vším všudy – fakt SUPER „rozhovor“!

pusinka50

hanny 2 – Tak to jsem ráda, že ti nepřipadám ujetá a ti to taky přijde vtipné, já se tenkrát na procházce s pesanem řehtala nahlas a kolem mě chodili lidi, ale to prostě nešlo zastavit:-) Nemám bohužel moc důvodů ke smíchu, ale tohle vždycky spolehlivě zafunguje:-)

hanny 2

briketko – já takhle "přemáhám"smích třeba když venčím pejska nebo v práci před zákazníky,když si na "něco"vzpomenu,je to někdy fakt síla!