Iceman88

Taky by vás to tak vytočilo? ☹

Tak včera v tuhle dobou jsem byl na koupališti a bylo pod mrakem a bylo otevřené. Sice tu na Moravě ráno pršelo a bylo 19 stupňů a na koupání to nevypadalo, ale kolem té druhé hodiny odpolední se to vybralo a je venku pěkně, tak jsem se sbalil a jel na kole na bazén, jenže dneska tam měli zavřené, zkoušel jsem vrata, bylo zamčené, přitom je tu 27,2 stupňů a svítí slunce. ☹
Byli tam jen volejbalistky, se divím, že se jim chtělo hrát v takovém horku. Výhodné je asi štěrkoviště, to nikdo nezavře, tam, kde chodím. Ale u nás bohužel není, pracuji od domu 62 km. A navíc, mám to tam i zadarmo, tady u nás to stojí na den 50 Kč.

Odpovědi
Rokio

Také by se mi to nelíbilo.

Myslím si, že majitel koupaliště si myslel, že po zbytek dne už nebude hezky, tak ho zavřel.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.