pizlicka

co vas dnes ale fakt poradne vytočilo?

me dnes nic:-)
Doplňuji:
tome,neopič séé:-)

Nejlepší odpověď
briketka10

mě jako každý den uječení cikáni a navíc přijeli s novým autem bez značky a vyměňovali tam jinou to mi bylo podezřelý a jeden tučnej cikán řval na ještě tučnějšího proč jsem to auto teda kupovál no nevíš, takže to mě dnes namíchlo jak ječeli a že mají na auta všeobecně i na benzín, pořád sem jezdí s novými a novými..

šla jsem totiž okolo s pejskem yorkšírem a mým kocourkem a všichni jsme se toho křiku moc lekli..

Další odpovědi
hanny 2

Mě dnes to,že v práci jsem nalepila před týdnem z obou stran na venkovní dveře ceduli „Zavírejte,prosím dveře!Děkuji“ a zase to nějakej kretén nechal otevřený!Samozřejmě JÁ topím „pánubohu do oken“ a taky to platím!
Doplňuji:
dědopetře – zprávy mně vytáčí pokaždé,to už ani nepočítám!

Damiana

Mě ano.
Vytáčí mě to, jak hezké počasí pro někoho znamená vyvalit se okamžitě s cigárem na balkón, že já musím mít utemováno, aby mi ten odporný smrad nezamořil celý byt!

dědapetr

Zprávy v televizi.

Andělé

Pořádně mě nevytočilo nic. Ale v pondělí jede dcera na lyžák,tak jsme s býval.manželem s dětmi dnes ráno jeli koupit potřebné věci. Vždy se spolu na všem co se týká dětí domluvíme,jsem ráda.
Přijel ale se špatnou náladou,znám ho,když se špatně vyspí,je lepší dělat,že ho nevidím a neslyším. Také nemám vždy svůj den,ale byl protivný a kousavý až do odpoledne a to už mi nějak nešlo dělat,že ho neslyším. Radši jsem pro klid zatla zuby,ale v duchu jsem si pěkně ponadávala a zase bylo fajn..:-))

kropitko

Výplatní páska mého manžela, odpracoval cca 300 hodin a dostal zaplaceno jen 150, ale tak se rozčiluji každý měsíc. Jo ještě mu strhli 3 dni dovolené, že nemá odpracováno dost dní, protože mu napsali, že byl v práci jen 18 dní,,přitom tam byl 26 dní,,,to mi hlava nebere.

tom004

Nic. A trvá to už hodně let.
Doplňuji:
Na svoji obhajobu prohlašuji,že jsem fakt nevinen. 🙂

johana 56

Odpověď na požadavek o snížení platby nájemného v domě,který se opravuje a prostředí v bytě je horší než na prašné polní cestě v parném létě :"Nájemné se snižovat nebude,když se Vám to nelíbí,můžete jít!"Není někdy lepší být nepřizpůsobivý než řádně platicí nájemník?