jirka F

Také se vám zdála dnešní noc taková utahaná a sáhodlouhá?

Dnešní noc se mě zdála strašně dlouhá jdu spát a poté se probudím s pocitem že spím nějak moc dlouho a že už je světlo a ono teprve 00:05 lehnu a usnu probudím se s dalším takovým pocitem a ono teprve 3:15 a ráno se probudím s tím že jsem spal snad nejdelší a nejutahanější noc v roce.

Také jste to dnes tak měli?

Nejlepší odpověď
Drap

Vůbec ne, spal jsem jak dudek až do rána. Mě se naopak zdají všechny noci příliš krátké. Sotva si lehnu, hned abych vstával.

Další odpovědi
iceT

Já v noci většinou spím, akorát se vzbudím na záchod.

dubraro

Nezdála. Obvykle se mi noc zdá spíše příliš krátká a vstávání příliš časné.

Klaproth

Ne. Úplně normální noc, jako všechny ostatní.

annas

Vaše otázka je stále aktuální pro odpovídající, protože jde pořád o dnešní noc.

Dnes v noci jsem spala dobře. Pustila jsem si TV, když jsem se probudila, kolem 2.00 hodiny, divila jsem, že televize nehraje. Automatické nastavení se o vypnutí postaralo.

Na včerejšek jsem se probouzela, vítr, který foukal, přivál strašný smrad z kalů v cukrovaru, které venku za sucha hnijí. Už to řeší náš Městský úřad a hygiena.

Domnívala jsem se, že je to z nedaleko vepřína, tak to bývalo v minulosti, ale přičina je tedy jiná.

Opět opakuji své poznatky z alternativní medicíny. Náš organismus funguje podle orgánových hodin. Takže podle toho, v kterou dobu nespíte, je poznat, že máte nevyrovnanou energii v určitých orgánech. Souvisí to i s jídlem a pitím.

Opět opakuji, prověřené vlastními zkušenostmi. Jen konstatuji.

Pro zajímavost

http://www.cen­trumzdravibrno­.cz/clanky-a-videa/biorytmy-organove-hodiny/

aliendrone

Vůbec ne! Dnes jsem naopak spal luxusní skoro 4 hodiny v kuse (u mne je to VÝKON, špatně spím)!! :)

Emefej

Ne.