Drap

Také se vám stýská po plavacích otázkách ?

Nejlepší odpověď
quentos

Nesmutněte, stále jsou tu s námi. Nedávno tu jedna padla, to jste ji asi prošvihl.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-rika-sportem-k-trvale-invalidite-jak-se-da-zranit-pri-plavani-napada-me-zablokovani-zad-natazeni-svalu

Další odpovědi
badisko

:D

anonym

Spíše po plytkých!

arygnoc

mám podozrenie, že dotyčný neplavec opustil pevnú pôdu a vydal sa do kalných vôd (naučil sa plávať).

marci1

Koupila jsem si i nové sportovní „plavací“ plavky, ale závodnice v plavání ze mě asi už nebude ! Bohužel ! 🙂

anonym

Co se za tu dobu tady stalo? Doufám, že jste tuto čistou duši neodhodili na břeh?

skrz na skrz

Tobě se asi stýská po někým.