Zlatý

Proč se říká: "Sportem k trvalé invaliditě"? Jak se dá zranit při plavání(napadá mě zablokování zad, natažení svalu)?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zdraví si můžeš pošlodit třeba i při topení, když tě zachrání. A nebo uklouzneš na mokré podlaze u bazénu

Další odpovědi:

Zlatý

Při plavání se sem tam i někdo utopí , nebo mu žralok ukousne ruku .

Stříbrný

Při plavání jsem se ještě nezranil,neplavu zase tak často.Ale před měsícem jsem si po třímetrovém letu přes řidítka kola zlomil klíční kost a narazil žebra,takže sportování jistě zdravé je.

Bronzový

V rámci plavání můžeš občas přijít k různým říznutím, někdy se dá poranit při obrátkách, nebo při dosahávání,jsou běžné různé křeče, které jsou způsobené plaváním, jsou běžné problémy s podrážděním očí z chlorované vody a v rámci plavání se občas stávají úrazy, při uklouznutí mimo bazén. Prostě je toho dost.

Zlatý

Já jsem si na přehradě rozřezala nohu o střep co ležel na dně. To mi bylo asi 10 let, jizvička je vidět z blízka dodnes.

Bronzový

zamysli se nad svou otázkou a určitě tě napadne odpověď. člověk se schopen se zabít čímkoliv. zamysli se nad jakýmkoliv sportem a představ si, že momentálně děláš ten sport a zkus přemýšlet, co by tě mohlo ohrozit při vykonávání toho sportu.

Pokročilý

Při sportování nejde ani tak o zranění, jako o předčasné opotřebení např. kloubů. Podle sport. lékařů mají vrcholoví sportovci opotřebené klouby jako kdyby jim bylo 70 let.

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

zzzzz: zkusím mluvit za všechny - jenom bych chtěl říct, že jak michal, tak i já a všichni ostatní bychom ti rádi zblízka pofoukali tu jizvičku, aby se to zahojilo

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.