Avatar uživatele
zzzzz

Také milujete tu nádhernou večerní vůni jara?

Já mám asi nějakou úchylku, ale roční období dokážu poznat po čuchu:-))
Jsem si jistá, že kdybych se probrala z kómatu, tak mi stačí čichnout si ven a věděla bych, co je za roční období:-))

Jaro hlavně večer po setmění, když si sednu na terasu, tak cítím, jak krásně voní:-))
V létě cítím vodu na koupání, mnohdy i tu bazénovou .-))
Na podzim listí .-))
A zimu nesnáším, ta smrdí smogem ☹

Také to tak máte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 13Pro koho je otázka zajímavá? annas, Andělé, Lilix, Drap, briketka10, anonym, anonym, gagaga, marci1, lota, petra15, NikkiHeat, ptáč před 3659 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Přesně tak to mám také a zrovna několik dní jsem si říkala,jak je ten vzduch tak nějak šťavnatý,vlahý,k na­kousnutí,jako bych se ho nemohla nabažit a to celý den.Jsem až prdlá,dělávám si doma lehčí průvan aby byl byt provoněný,ale to jen když nejsou děti doma,aby nenastydly..
Miluju čerstvý voňavý vzduch a jím provoněné prádlo…:))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejradši to mám po dešti a taky zimu, pokud je snih, jeden se po spadnutí nezamaže.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NikkiHeat

Mám to přesně jak popisuješ. Ale zdá se mi, že dřív to vonělo více. Ty léta byla taková prosycená pohodou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Přírodu chápeme všemi smysly. Mě voní každé roční období. I zima je krásná, když cítíme mráz a sluníško

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Včera jsem se byl nadýchat jara u rybníku.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/675222/SAM_2765­.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám nejraději podzim a zimu – na jaře vylezou alergeny a držej se ve vzduchu až do doby, než je podzimní plískanice spláchnou…
😉
Takže jo – poznám roční doby „po čuchu“ – když mi těče z nosu, je tu jaro…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

večerní vůně jara je nejkrásnější co může v roce být,ještě je dobrá vůně léta v obilí
Jaro hlavně večer po setmění je ůžasné,dýchání všeho co život dá, v lese je to nejkrásnější,vůně jehličí a touhy zapomenutí,láska k tomu patří,
Jugar

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Skoro. Tedy mám.
Ale ještě radši mám předjaří,
ten příslib jara.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jo jo milujeme ,)
mowla: z nosu? :o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

Nejkrásnejsí je to podvecerní bezvetrí…jak prechází v noc…pak první hvezdy…v dáli stekot psa…nádherné vune…vanilka, cokoláda, med…pak uz jen tmavé obrysy…první polibek… (dobrou noc…[nebudu to dále rozebírat…]:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
melanie

Já se ráda večer dívám z oken po okolí. Bydlím na vesnici, takže mám výhled na stromy a kopce. ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Ano. Ano. Ano.:-) Ta vůně, tráva, květy, sluníčko. Ale teď si užívám i tu vůni těsně po dešti, taková vůně novoty a čerstvosti, svěžesti. http://pocasi­.centrum.cz/vy­socina/jihlava/dnes/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Dokonce poznám, jestli je jaro či začíná jaro. Teď už je pokročilé stádium jara. (mám alergii a v případě vdechnutí jara mám rýmu, v případě začátku nikoliv)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

no, ešte keď som býval v nemenovanom moravskom mestečku (ako jediné mesto v čr malo výnimku v skloňovaní podstatných mien – skloňovalo sa podľa slova prdel), tak tam človek nepotreboval k určeniu ročného obdobia vôbec nič – boli tam iba dve ročné obdobia – zima a kurevská zima. a ani jedno ńebolo romantické.

dnes je situácia iná, našťastie pred zimou prchám do teplejších krajín, s výnimkou asi 14 dní, kedy sa pokúšam nepolámať nohy a lyže (či to jedno prkno, ktoré sa i pozdáva viac a viac).

před 3659 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Iv : tak jestli pak poznáš který to je ?

před 3659 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Zjentek: Jo jo, z nosu. A z očí. Kapavku (ťukyťuk) nemám a moč udržím…
😉

před 3659 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

😁

před 3659 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Mowlo po půlnoci, je jich málo .-((
Tož si dej Zodak, já se tím také cpu a mám klid:-))

před 3659 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já se cpu Claritinem – ale co nejmíň, nechci být na tu chemii odkázaný…
😉

před 3659 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Už jsi.

před 3659 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek