jirka F

Také je u vás dnes taková kosa?

U nás je –6°c pod nulou a pěkný šedivák to bydlíme asi 700 m.n.m

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Edison

To je informace úplně k ničemu. 1. Se divíš? V lednu??? 2. Ani jsi nenapsal, kde že to jsi. Samotná výška nevypovídá o počasí vůbec nic. Nemáš ty něco od Ťoka??

Další odpovědi
Rokio

U nás je pouze nepatrně pod nulou. Bydlíme na 300 metrovém kopci na jižní Moravě.

Drap

U nás je mrazivo, slunečno. Asi 7 stupňů mrazu

annas

Uvedený mráz má „do kosy“ hodně daleko.

To by se člověk třása zimou a objevilo e nebezpečí, že nejen jeho, ale zváía „kosa“ zabilje, porazí,, usmrtí.

zjentek

Normálka, +4, jako každou jinou zimu.