I u vás se stalo,že …

… padla kosa na kámen ?
Doplňuji:
Dr.Axle,neskač mi do otázky,nebyla psána pro tebe.

Nejlepší odpověď
anonym

Stalo a pěkně to zajiskřilo. A nebylo to jednou a určitě ne naposled.

Další odpovědi
anonym

Ano
1.Někdy jeden špatně odhadne
2.Jindy se to projeví až po delší době.

anonym

Jejej a dokonce mnohokrát při sekání trávy. A také se mi podařilo zlomit kosiště.

www

Stalo, je to přece běžná věc. 🙂
P.S: jak poznám, komu je otázka určena??
Díky za info!

anonym

viz též:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-padla-kosa-na-kamen
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-se-pouzije-fraze-padla-kosa-na-kamen
Doplňuji:
Osobní vzkazy jsou určeny do vnitřní pošty a diskriminace je pravidly zakázána.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/srazka-s-blbcem#discussion

Sůwa

Použití odkazu na starší odpovědi nemůže být považováno za odpověď, ale za podvádění (dle kodexu), protože tím uživatel získá ty falešné body. Jen houšť a větší kapky…

mirlin

sdílím stejný názor jaký tu ocko napsala.
Už jsem o dětských otázkách jedenkrát psal a přemýšlel jsem jak je odbourat.
Snad,že by si k nim psaly kolik jim je roků / tím se trochu zastyděly / a víc se učily.

mirlin

anonym

Obě dříve položené otázky tu padly skoro před třemi lety. Formulace je přece jenom poněkud odlišná. Nedělala bych z toho vědu. Je mi milejší rozhodně taková otázka, než otázky děcek, která se nechtějí učit.

anonym

Však také je uvedeno – „viz též“, tzn, coby doplňující, nikoliv vyvracející. Čeština dostatečně rozlišuje významové rozdíly, ale proti subjektivním výkladům je bezmocná.
S ocko máme demokracii, takže s ní občas také ve vnitřní poště polemizuji, ale jako každá ženská se snaží mít poslední slovo.

anonym

Jejda vypadlo mi „demokracii a pluralitu“.
Pro snazší pochopení uvedu paralelu – jedná se o politickou koalici, něco jako ODS a TOP 09, ačkoliv si občas jdou po krku, mají kompromisní a společný volební program, a tím i sbližující politickou strategii.

anonym

ja vas spis vidim na KSCM a CSSD .. :( brrrr .

  • iv-

bolak

nevěř mu ani slovo..vidělas někdy koalici? jak vypadá ve skutečnosti?

http://nd03.jxs­.cz/953/152/915e1b2f38_6­0851808_o2.jpg

annas

🙂

anonym

:)) musim si jit vylozit to svoje pexeso, abych vedela, kterej je kterej … -iv-

bolak

období vzdoru? :)

já myslel že jste jedno tělo jedna duše…

anonym

neee , bolak .. jeste vcera jsem si vsimla, ze jsou prilepeny snad sekundovym lepidlem … jak si pekne tokali o kodexu a o blbostech … i se bodovali jako o zavod … ja take dobodovavam .. vas a an. ! :) .. ale Dr.mam preci jen o neco radsi nez kristalovou kouli , tak i jemu jsem dala dnes pravy, nefalsovany palecek … :p -iv-

bolak

Fakt jó? Tys dala Dr. boda? > http://www.you­tube.com/watch?v=Hllk21w­loMo&feature=pla­yer_detailpage#t=67s ????

anonym

nejste vy ten Tomas ? zpiva tam neco o falesnych titulech !
:) -iv-