redy

Zdá se vám tento zbůsob léta šťastným?

Pamatujete si na tu slavnou Vančurovou větu Antonína Důry z Rozmarného léta?

Nějak nemůžu naskočit do pohody. Kdy se už konečně ohřejem?
Taky už chcete víc sluníčka?

Nejlepší odpověď
iceT

Tento způsob léta mi naprosto vyhovuje, vyšší teploty nemusím, takže za mě, pokud by takové počasí bylo až do podzimu, by mi vůbec nevadilo.

Další odpovědi
Kepler

Uvážím-li, že astronomické léto ještě ani nezačalo, teplo je tak akorát. Nejlíp je mi tak okolo 25 st. Až bude o 10 víc, rádi si vzpomeneme, jak nám bylo příjemně.

Drap

Pamatuji, vybavuji si to. A současný průběh léta se mi zdá poměrně dobrý. Bývávalo podstatně hůř. Nevím jak u vás, ale u nás bylo sluníčko celý týden, řekl bych že chvílemi až přespříliš. Až dnes je pod mrakem, ale stále teplo a neprší.

cochee

Už několik let pořádně neprší, přehrady jsou prázdné. A pořádným pršením nemyslím příval s následnou potopou, ale rozumné pršení vsakující následně až do spodních vod. Takže já na ohřání prdím, navíc teploty mezi cca 15 ÷ 23 °C mám nejraději.

zzzzz

Já jsem slunkomil 🙂 Dokážu se opékat celý den.
U nás se poslední týden trochu ochladilo, ale i tak je sluníčka dost, jen dnes je pod mrakem. Pravdou je, že tady nezapršelo už dlouho, deset kapek na metr za déšť nepovažuji.
Spíš mě zaráží, že je kosa v Itálii a Chorvatsku, tam touhle dobou bývá podstatně lépe.

marci1

Prozatím ano.Je sice rozdíl mezi počasím na západě a jihu a na východě a severu, ale snad se to trochu „sjednotí“. Kdo ví, jaké horko a sucho nás teprve čeká, když nás meteorologové „straší“. 🙂

pucipuci

On žádný šťastný způsob neexistuje, vždy vyhovuje každému něco jiného. Když prší, tak je to nuda, ale zase se radují zemědelci apod. Takže ať je jak chce, hlavně bez krupobytí a povodní a bez extrémního sucha…

štamgast

Víc sluníčka? Vždyť peklo celej týden!

jirka F

Asi tak jde to tyhle teploty kolem 20°c by mě stačili možná může být i 24°c ale víc už bych nebral.

mosoj

Teplotně zatím normální léto !! Pokud je ti zima, zatop si nebo se jdi ohřát do sauny. Také sport nebo práce ohřeje.
Právě proběhla v mediích informace, že ČR je na tom s vodou nejhůře v Evropě.
Pokud je něco nenormální, tak jsou to teploty nad 30oC!

Mimochodem, léto ještě nezačalo !

mosoj

U nás na Medarda lilo !!!!

anonym

… se lilo, v hospodě? U nás U Suchánků. 🙂