Dismas

Také byste chtěli být kojencem?

Celý den nemuset nic dělat, stačí zakřičet a máte u hlavy ženské prso velké skoro jako vaše hlava. No řekněte, nechtěli byste být znovu kojenci?

Odpovědi
anonym

ne, dnešní mateřské mléko není to co bývalo 😁

Nuk nuk

Ani ne. Kojenci jsou sice roztomilí, ale také velmi bezbranní.

anonym

Já už nim byl a to mi stačilo!

Kepler

Někdy skoro i ano. Mlíko sice moc nemusím, ale to mateřské balení je nanejvýš sympatické.

Rokio

Ani omylem. Mladá dospělost mi vyhovuje. Nejraději bych ale chtěl být žákem prvního stupně základní školy.

Cenobita

O tom jsem nikdy neuvažoval, je možné také toužit být znovu spermií a nebo vajíčkem ? A mohu si vybrat ?