Pavel1212

K čemu slouží šťouchnutí na Facebooku?

Dobrý den. Chtěl bych se zeptal, zdali nevíte, k čemu slouží „Šťouchnutí na Facebooku“ nebo jak to funguje. To je něco, že někoho mám rád, a přijde mu nějaká zpráva? Děkuji

Nejlepší odpověď
kenyrts

Šťouchnutí (Poke)
Každý uživatel může své přátele jenom tak „šťouchnout“. Je to funkce bez viditelného užitku, ač velmi oblíbená mezi uživateli. „Šťouchnutí“ se interpretuje různě, především jako snahu o upoutání pozornosti. Existuje spousta podobných aplikací jako např. X Me dovolující libovolnou akci jako „Obejmutí“(Hug), „Polibek“(Kiss) nebo „Zlechtání“(Tic­kle). Další podobné aplikace dovolují uživatelům si mezi sebou posílat různé předměty jako různé druhy alkoholu (Booze Mail), rybičky v akváriu (My Aquarium) nebo třeba různé druhy mimozemšťanů (My Solar System)

vice na linku:

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Fa­cebook

Další odpovědi
faktor82

Je to taková zbytečná „funkce“ navíc. Takové upozornění na sebe, třeba se to dá nazvat i vynucení konverzace. Celkově tyhle „miniaplikace“ nemají žádný význam, protože jeden druhého šťouchne a pak ten mu to vrátí a tak furt dokola nebo prostě nereaguje.

Takhle jde posílat srdíčka, lahváče atd.

Takže, vesměs k ničemu.

<-Jackie->

Bohužel drahy Anonyme mozna si toto vyhrabal někde na wikipedii ae podle oficialních pravidel facebooku znamena štouchnuti diskretni pozadani o sex a to je fakt…=D