Altair-AC

Existuje na internetu nějaké počítadlo znaků?

Chtěl bych spočítat znaky v mém slohovém projektu spolu s mezerami.děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

Jsou jich mraky, stačí do Googlu zadat něco jako „character count“. https://www.go­ogle.cz/search?q=cha­racter+count&oq=cha­racter+c&aqs=chro­me.0.0j69i57j0l4­.6873j0j8&sou­rceid=chrome&es_sm=93&­ie=UTF-8

Další odpovědi
Kepler

Bývá to součást textové části balíku MS Office, kde se to počítání znaků vč. mezer dá nastavit. Konkrétně navést nemůžu, protože nevím přes co ty texty píšeš.