marcelkacz

Jak odebrat oblíbenou hudbu na facebooku?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak mám odebrat moji oblíbenou npř, hudbu na fejsu?

Dám profil – upravit profil – Umění a zábava a ted tam mám, že mezi moji oblíbenou hudbu patří Ts- magic kids a já se chci zeptat jak to mám dát pryč?

Odpovědi
kathy-so

Znám 2 způsoby: pokud je to jako odkaz na stránku facebooku, stačí kliknout a na stránce vlevo dole dát „Už se mi to nelíbí“. Nebo v upravení profilu jen kliknout na to, co chcete odstranit a zmáčknout klávesu DELETE (Del)