sarinks258

Proč mi nejde poslat žádost o přidání do přátel na facebooku?

Ahojky.Na facebooku,když kliknu na žádost o přidání do přátel,tak se mi zobrazí,že je to bloklí.Já mám bloklího jednoho človíčka a to si myslím,že to neovlivňuje.Proč to mám bloklí a jak to udělat,aby jsem to bloklí neměla ? :)
P.S.:Předtím mi to šlo normálně:(((((

Odpovědi
M.

Možná to bude tvým pravopisem..

„Bloklí“ můžeš mít ty přidávání do přátel (pokud jsi poslala mnoho žádostí za malé období). Pokud máš někoho „bloklího“, tak si myslím, že se ti ani jeho profil neukáže. A to i v opačném případě.