Jak si najdu své známé na Facebooku?

Ahoj, vím, že spousta mých kamarádů má facebook, ale nevím, jak si je tam mám najít – pod jejich jménem? Nebo musím znát nějakou přezdívku? Kamarádka mi napsala – tak si mě přidej. Ale jak ji najít? A co vlastně mohu díky facebooku? Díky!

Odpovědi
Blizz

Nahore do „hledat“ napis Jmeno a prijmeni sveho kamarada a hledej podle fotky, pak klikni na .Pridat mezi pratele.

anetadela1

Taky jsem takhle hledala přátele jak píše kolega, ale spoustu jsem jich tam nenašla ikdyž tam jsou. Přijde mi to hloupý, že nejdou najít.

Pepino

V nastavení FB si jde nastavit, že bude daný profil nenalezitelný. Další aspekt je to, že FB zažívá strašný boom nových uživatelů z nichž hodně přesedlava na FB s libimseti a podobných sračkowebů a nedodržujou to, na čem se FB postavil svou oblíbenost a to, že se registrujou uživatelé pod vlastním jménem a ne něaké nicky..

Ala81

No tak v prvni rade je potreba se na FB zaregistrovat, behem registrace nebo i pozdeji FB sam, pokud mu to povolite, najde kontakty z vasi emailove schranky, ty kontakty, ktere nenajde, ale mate je ve schrance, budto nejsou na FB registrovani, anebo pro FB pouzivaji jiny e-mail, ktery neni ve vasi schrance, dale je mozne hledat kamarady podle skoly, kterou jste studoval nebo podle firmy, kde pracujete (najde to pouze ty, kteri maji skolu/firmu uvedenou v profilu). Dalsi pridavani kontaktu jiz bylo popsano a neni treba to dal komentovat. Diky FB muzete se svymi kamarady sdilet fotky, videa, hrat ruzne hry anebo proste jen dat vetet ostatnim, jak se zrovna mate, co delate neboli tzv. „Co se vam honi hlavou“