Lgee

Stalo se Vám někdy že Vám zlatý uživatel odpovědel špatně?

Může se to vůbec stát?

Nejlepší odpověď
Daidal

Co tě nemá… nepochopení otázky nebo neznalost konkrétního oboru/situace. Nic vyjímečného. Nebo jen vložení něakých odkazů či jejich kopírování, které ale taky na tu otázku neodpovídají.
Taky „někteří“ zlatí uživatelé často odpovídají tak, že vůbec neodpovídají na otázku – ale jinak odpovídají hodně. Většinou nic k věci, ale jedná se o nějakou negativní poznámku k tazatelovi, otázce nebo jde o nic neříkající a naprosto zbytečnou odpověď (typu, že ho to nezajímá, že je mu to jedno, napomínání na gramatiku nebo na něco jiného, že nemá smysl to řešit a zabývat se tím… pak nemá smysl ale ani odpovídat, když je to odpověď na dvě věci).

Další odpovědi
nyjono

Jasně, že jo.
Tobě se to ještě nestalo?
Přece označení zlatého uživatele nazaručuje správné odpovědi.
Jak tě to mohlo vůbec napadnout.
Navíc, mnohé otázky jsou spíše názorové, takže u těch ani špatnou či dobrou odpověď označit nelze.

elkon

Barva nehraje při odpovědi žádnou roli. Odpověď je buď dobrá, nebo špatná. Bez ohledu na barvu rádce.

aliendrone

Přirozeně. Dokonce i já jsem párkrát udělal „blundr“, čímž se chlubím, páč chybovat je LIDSKÉ! ;) :)
Zeptej se třeba Keplera, co je na světě nejlepší. Tipuji, že odpoví MEJDAN, protože tam zpravidla bývá DOST chlastu i ženských. Co myslíš, je to pravda? ;) :D :D

dubraro

To, že je zlatý, neznamená, že je neomylný.

led

Prirodzene, aj mne sa to stalo, nielenže som dostala špatnú odpoveď, ale aj som vložila chybnú. prípadne nezreteľnú odpoveď. To bude asi tým, že podaktorí sme tu ľudia. A človek bez chyby je zázrak prírody. Dokonca aj medzi zlatými.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.