Avatar uživatele
dust8

Stalo se vám někdy taky, že jste dostali během jednoho dne dva bany?

;D

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, aliendrone před 1724 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Nerozumím. Dostat BAN znamená zrušení účtu a tuto otázku bys tady nemohl vložit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Doposud se mi to nepodařilo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Nejednou. Myslím, že nejvíc za den jsem dostal 4 nebo 5 banánů – nwm, ale pamatuji si, že každopádně jsem si ten den moc nezahrál. :)

Bylo to v době AvP2 a ačkoliv jsem aliendrone, hrál jsem nikoliv drona, ale runnera. Ta bestie sice nic nevydržela, i damage měla za všech Alienů nejslabší, ale byla dost rychlá. Navíc jsem na rozdíl od většiny ovládl techniku přirozeného lezení po stěnách či stropech (to spoustě lidí dělalo problémy, obvykle pobíhali s alieny jako s lidmi, činila jim potíže orientace v prostoru, tím myslím např. v tunelu se přibližovat k oběti ve spirále plynulým přechodem z podlahy na stěnu, pak strop, další stěnu a z5 na podlahu), což spolu s rychlostí pohybu runnera a tehdejším tech. stavu sítí (lagování) včetně nedokonalého ošetření tohoto jevu působilo dojmem, že „nejdu zabít“, ergo, že jsem nějaký „podělaný cheater“. Tohle spolu s tím, že jsem byl v hraní za runnera prostě dobrej obvykle na serveru s kinderadminem vyústilo v rychlý banánek.

Tenkrát mě to dosti sejřilo, sám bytostně nesnáším podvádění při hrách „pro zábavu“ a být křivě nařčen z cheatingu… Doslova jsem míval rudo před očima! ;) :D

[dodnes jsem nepochopil, proč to lidé dělají, kdyby šlo o prachy nebo tak něco – to je jiná, tomu bych rozuměl moc dobře, ale takhle…, je to podobná kktina, jako koupit si hru, sosnout na ni návod a hrát ji podle návodu – a to také dělají MRAKY lidí, prostě NEPOCHOPITELNÉ :( ]

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Jako myslíš banány? Takové ty krásně žluté mírně zahnuté ? Ano, a určitě byly dobré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Čoveče, to jsi na těch fórech ve dne v noci? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Nasbírat víceméně libovolný počet banů není problém. Stačí na FB napsat jméno Tommy Robinson.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Svět je VELILÉ místo! Lokality, kde se sbíhají ženské nohy, čepuje koncentrovaný líh (včetně Keplerova MEGACLOUMÁKU) a server „odpovědi.cz“ v něm nejsou samy, je toho v něm MNOHEM VÍC! Banána můžeš vyfasovat leckde. ;) :D :D

před 1724 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek