MacChill

Soutěžíte?

na internetu? v novinách? v časopisech?

Nejlepší odpověď
barnajka

Teď už ani ne – s nástupem internetu se se soutěžením všeho druhu roztrhl pytel a člověk by nesměl dělat nic jinýho, aby stíhal pravidelně monitorovat, kde se zase o co hraje.
Ale dřív jo, dřív jsem posílala kdejakou blbost – křížovky, sms soutěže, soutěže se ‚sbíráním něčeho‘, hitparády v rádiích i TV, soutěže výtvarný i literární… fakt kdeco. A kupodivu se mi celkem dařilo – postupně jsem vyhrála hromadu CD, knížek, vstupenek, triček, kosmetiky, pamlsků, pár peněz i několik kousků drobnější elektroniky.
Asi nejkurioznější výhrou byl roční přísun jisté minerálky. Teda – nevím, jestli to byl roční přísun oficiálně: nandali nám těch pet flašek plný sklep a i přes vydatnou pomoc ostatních členů rodiny, jsem tu zásobu ‚likvidovala‘ něco málo přes rok :))

Další odpovědi
Drap

Nikde a nikdy. Nejsem soutěživý a přeji výhry ostatním

lexx

Ani ne, nemám to v povaze. Akorát jsem jednou uhádl v radiu skupinu co hrála a zavolal tam. Odměnou byl můj hlas v rozhlase a volba další písničky.

MILAN1961

na netu vždy když na nějakou soutěž narazím-nikdy jsem nic nevyhrál,ale jednou se může štěstí unavit a sednout i na vola

Vlk-Gabriela

Bohatě mi stačí vyhrávat v životě i bez různých soutěží.