Znáte nějaké soutěže na diskotéku pro náctileté ? (ale žádné sprosťárny prosím ) :D

Nejlepší odpověď
Terryle

Koukám, že ještě nikdo neodpověděl, tak tedy… jediný, co mě napadlo, byla soutěž, kterou jsme kdysi hráli na diskotéce na léčebným pobytu.

Necháte udělat soutěžní dvojice, dáte jim míčky (nějaké rozumné velikosti) a oni je musej při tanci držet, aby jim nespadly. Komu spadne jako poslední, prohrál.
Je to pitomost, já vím, ale já mám pocit, že inteligentní soutěž a diskotéka se trošku vylučujou :oD Třeba to aspoň nějak inspiruje.