Lucimia

Šlehačka ve spreji

Jak jsem již stačila vypozorovat, tak šlehačka ve spreji, která je ze ztuženého rostliného tuku, vlastně není šlehačka. Ale nedávno jsem se na návštěvě setkala se šlehačkou ve spreji, která ve složení ten rostliný tuk neměla… Myslíte, že lze takovou šlehačku přirovnat k dobré klasické šlehačce?
A jak vůbec na tom jste s těmito šlehačkami? Používáte, či nepoužíváte?
Já od právě od jisté doby ne, ale toto mě překvapilo…

Nejlepší odpověď
kropitko

děti jí milujou,já když už náhodou mám na ni chuť,tak jedině normal

Další odpovědi
mojitek

Šlehacka se vyrabi z mleka.Ostatni je jen nechutna nahrazka.Ve nspreji se da koupit i prava slehacka,zalezi na znacce atd.Ale nejlepsi je si ji doma vyslehat ze smetany.Je to trochu prace,ale ta chut…

Michal

Šlehačku ve spray nepoužívám.Mám pro to své důvody.

anonym

Nekupuji a opravdu nikdy nekoupila,pouze domaci.

BEAES

Je v nich veliký rozdíl, některé jsou rostliné a nemají s klasickou šlehačkou nic společného. Jak jste správně vyčetla, některé jsou opravdu ze smetany a nahradí tu pravou, většinou jsou dražší. Osobně nesnáším, když si v restauraci objednám třeba ¨víděň¨ a přinesou mi kafe s náhražkovitou.

panenka

Já šlehačku ve spreji kupuji a dávám jí dětem na rakvičky nebo i vafle.

ReHu

Já ji používám pouze v případě, že bude konzumovaná ihned po nanesení na pokrm. Vydrží tak asi 2 minuty, než klesne.
Není nad běžnou šlehačku.

iwetax

Šlehačku ve spreji mám moc ráda , občas si jí koupim do kafe.

Džanička

Já používám nejradši šlehačku čerstvě ušlehanou,ale pokud přijde návštěva a dělám třeba pohár tak většinou šáhnu po šlehačce ve spreji.Ale kupuji jen tu lepší,ty ostatní se nedají vůbec jíst.