Je možné ze smetany do kávy udělat šlehačku?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ta co kupuji já má jen 12%, pro ušlehání je potřeba aby měla alespoň 30%. Pak už ani nezáleží zda je rostlinná nebo živočišná. Ta ve spreji má sice jen kolem 20%, ale je v ní dost chemie, a stejně se hned rozteče.

Další odpovědi
elektrikář

Ve smetaně do kávy je jen málo tuku tu neušleháte.Před léty se do horkého mléka mixerem zašlehávalo máslo bylo to lacinější než kupovaná smetana. Po vychlazení přez noc se to dalo ušlehat.