zzzzz

Používáte ještě šlehačkové bombičky?

Na netu jsem jich pár na prodej našla, ale já mám láhev starou asi 30 let, takovou tu obtaženou propleteným drátem. Nevím, zda tyto na ni budou pasovat. Kdysi je měli v každých potravinách na výměnu, tyhle jsou jednorázové. Máte s tím zkušenost?

http://www.bom­bicky.eu/bombic­ky/eshop/3-1-Bombicky/0/5/27-Slehackove-bombicky-10ks-jednorazove
Doplňuji:
Ahá ty myslíš, že je sifonová??? Tak potom ta bílá je šlehačková. Mám 2, už jsem je nepoužila tak 20let, ale nechci je vyhodit, protože mixerem tu šlehačku nikdy pěkně nenašlehám. A ty šlehačky ve spreji mi vůbec nechutnají.

Nejlepší odpověď
badisko

nebyly obtazene dratem …sifonovace a slehackovace z hliniku ? ruznych barev?..

Doplňuji:
jojo …i bombicky se dal rozlisit pokud si dobre pamatuju tak slehackove mely..zlate pod vickem(tu membranu)a stribrnej byl sifon…no zkusenosti by byly ale bombicky nee..tak znouzecnost …spreje…taky zalezi od ktere firmy je koupis ty chutnejsi jsou… ale krapet cenove vis…ale bombicky jsou bombicky mas recht…

Další odpovědi
anonym

Otázka tu byla již 3×, včetně relevantních linků na zdroje bombiček, naposledy dokonce pře 52 dny, viz odkazy:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-koupim-sifonove-bombicky-do-slehackove-nadoby-kayser
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vyrabi-se-jeste-kovove-sifonove-bombicky-kde-se-daji-sehnat

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/sifonove-bombicky

aramah

zzzzz kdeže loňské sněhy jsou, dnes používám Sodastream je to totéž pití akorát o dost větší bomba 🙂
Jinak mám také doma starou šlehačkovou láhev i sifonovou s tím drátem :))
Musím to už vyhodit :)

manon

Pamatuji sifonovou i šlehačkovou lahev opletenou – ale vůbec nevím, kam se poděly i s bombičkami – rodiče je měli a šlehačka chutnala. Byla ještě asi dělaná z opravdové šlehačky, která by se dokázala do druhého dne zkazit :)
Nějak nechápu „čerstvé“ mléko, které vydrží čerstvé několik dnů. Podobně je to se semtanou a šlehačkou. Ještě pátý den je vše pořád stejně čerstvé :)

PS: Co těsnění na tak starých lahvích, není zpuchřelé?

cochee

Nepoužíváme, protože jsme doma všichni tlustí a šlehačku nejíme. Ale kdybychom jedli, určitě tuhletu „bombičkovou“ a ne tu umělou hmotu ve spreji, která je navíc slazená (kdo kdy viděl slazenou šlehačku? :-o ) Láhev stále máme, i prázdné bomby, protože můj drahý bratr je v pubertě „vyhulil“ 😁 což ale není problém, protože vím, kde je koupit, ostatně sifonové bomby kupuju běžně. Nedávno jsem kolegu navedl na sadu těsnění pro tuhle láhev a vás navedu taky, i bombičky a různé další věci: www.sifos.cz

Funna

ráda bych je používala ty sifonové…ale nějak netuším, kde se u nás dají koupit..poslední obchod, který o kterém jsme to věděla, je přestal prodávat před rokem…a šlehačku si raděj ušlehám v robotu, na to nejsou třeba bombičky…

hanulka11

dřív to asi měla každá domácnost – už jsem všechno vyhodila – těsnění už jistě byla v háji a nemám chuť se s tím zlobit – šlehačku ušlehám šlehačem a je krásná pevná

elektrikář

Bombičky se dají zase koupit i v kovomatu i na netu je firma která vám je vymnění a pošle.Koupil bych i tu šlehačkovou láhev.2946098 Sez­nam i gmail Díky
Doplňuji:
Koupím i 3 samostatné bombičky při stěhování někam utekly.Schází mi do plné krabičky.

venkovan

Ano.
Máme staré, použité, někde zahrabané v šuplících. Ale když jde tchýně na návštěvu, tak se tak nějak záhadně objeví na schodech. Asi je tam nosí skřítek Bombíček.

cochee

aramah, pokud byste chtěla, opletenou sifonovou láhev od vás koupím, když tak mi napište vzkaz, díky :)

briketka10

taky jsme měly doma tu obtaženou drátem a to byla šlehačka
mňamka, dělali jsme si ji pořád na poháry s pudingem jéje to
už nikdy nebude, ale mě chutná kupovaná bez mlíka a cukru
z Glóbusu ☺