řízení pod vlivem alkoholu

ano měl jsem více trestných činu bylo tam 171c a v 1 případe i užívání cizí věci tuším 249 jinak mam 180d a 171c tak jestli jsem pochopil správně mám realnou šanci na zrušení trestu.jak dlouho trvá toto vyřízení o zkracení nebo zrušení trestu???děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
standa

já už si nepamatuji na vaši původní otázku (protože zde odpovídám na více obdobných otázek najednou)…, ale za ten zrušený § 180d, který byl nově překvalifikován na přestupek moc „výhod“ nezískáte. Komplet trest nebude zrušen určitě.

Musíte si počkat jak rozhodne soud, který by vás měl snad do konce ledna vyrozumět.