jirka F

Reklamovali jste někdy jedlou potravinu?

Já jsem zatím reklamoval jen rozinky v kterých se to hemžilo živými červíky.

doplňuji zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Ametyst

Reklamovala jsem obalenou rybu s hranolky, ve dvou různých restauracích. Jednou ryba zapáchala, jako když je víckrát zmrazená a zase rozmražená. Podruhé z trojobalu tekla žlutá kapalina. Obsluha to vysvětlovala přidáním piva při obalování, ale já viděla normální žluté syntetické barvivo. Na barviva v jídle jsem pes.

Další odpovědi
annas

Ano. Např. Jednou Jela jsem na návštěvu do nemocnice. Koupila jsem si na svačinu housku se šunkou. Měla jsem chvíli čas při čekání na další autobus.

Když jsem do housky kousla, máslo chutnalo divně. Pak jsem si všimla, že na obalu byl jiný nápis, takže to vypadalo, že v prodejně prošlou housku se šunkou přesunuli do jiného obalu.

Šla jsem housku vrátit, prodavačka mně dala zpět peníze, ani nedutala. Dodala jsem, že nahlásím výrobci, že jeho produkty dávají do jiných obalů, aby na první nebylo poznat, že jsou prošlé.

Už kdys v minulosti, když smažené žampiony nebyly běžné, dala jsem si je v restauraci v Brně. Jenže žampionů bylo několik, převažovala obalená vařená vejce, samozřejmě vzhledem připomínala žampiony. Jídlo mně vyměnili. Omluva nebyla příliš slyšitelná.

Záleží na tom, jak se na potravinu díváme. I v jídle jsou potraviny.

Kepler

Potravinu ne, ale lahev rumu. Vůbec se nedal pít.

Bobek 2

Většinou reklamuji jen ty, které se ukážou být nejedlé… jednou jsem třeba v restauraci reklamoval játra, která byla nechutně hořká, a číšník to sice uznal, ale zkoušel ze mě dělat blbce, že hořká být mají. Asi tam mají speciální recepturu a schválně je pomazávají žlučí, místo aby žlučník šetrně a bezpečně odstranili. Nádražka v Praze-Braníku někdy před dvaceti lety, kdyby si někdo chtěl dát specialitu…

Funna

jasně…několikrát…do­konce už i kafe z automatu na pumpě (55 Kč), protože se za chvíli z latté stala mléčná sraženina…